Як обирали Нацраду и чому не вибрали Тетяна Котюжинська

2014-07-04 00:06 8346

Колишніх регіоналів не буває? - фракція ПР значно "схудла", але останнє голосування по кандидату до Нацради з питань телебачення і радіомовлення яскраво продемонструвало єдність розірваної між різними групами ПР, а також їх підтримку КПУ.

Колишня ПР і КПУ підтримала кандидата Олександра Ільяшенко, незважаючи, а може і "завдяки", невідповідності кандидатури вимогам Закону "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", оскільки "членом Нацради може бути призначений громадянин України з числа кваліфікованих фахівців у галузі журналістики, юриспруденції, телерадіомовлення, управління, представників науки, культури, мистецтва".

Олександр Ільяшенко має чудову освіту, але точно не підходящу для члена Нацради: Донецький політехнічний інститут за спеціальністю маркшейдерська справа. Так само, як і кандидат з протилежної політсили - Свободи - Ростислав Мартинюк, який за освітою є істориком. Якщо "по-гуглити" обидвох кандидатів, то також є питання і по підприємствах, які вони очолюють: О.Ільяшенко (директор ТОВ «Капіталінвест» та з 2012 року за сумісництвом директор ТОВ «Прима-фільм») та Р.Маритинюк (виконавчий директор ТОВ «Євразія - медіа»). Перша фірма "Капіталінвест" відповідно до КВЕД займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, друга, судячи з назви та КВЕД, займається чимось, що пов'язано з фільмами, причому одночасно в Києві і Москві, але чим це допоможе у виконанні повноважень Нацради? Фірма "Євразія-медіа", судячи з назви, дотично до медіа, але має репутацію поширювача джинси і фірми для відмивання коштів.

Медіа-організації завжди були проти політичних призначенців - в минулому складі Нацради були тільки лобісти медіа-груп і політичні призначенці з досвідом роботи по вивозу сміття або прес-секретарства. Наслідки роботи тих "професіоналів" ще довго нагадуватимуть про себе. Легко передбачити, якими будуть наслідки роботи "професіоналів" наступних. І те, що, склад Нацради, найпевніше, буде змінювати новий парламент вже в лютому-березні 2015 року не дуже втішає, адже вже 17 червня 2015 року Україна має повністю перейти на цифрове телебачення, а з 1 січня 2015 року "запустити" Суспільне телебачення. Вочевидь, ми знову розведемо руками: отак сталося.

Еще блоги

Красота
Stella International Beauty Awards 2017
Психология
Продукты, которые продлевают жизнь
Стиль жизни
Самые физически активные страны мира
Путешествия
Загадочные истории массового исчезновения людей

Новости партнеров

Мы в телеграм

Блоги