Перехід Приватбанка у держвласність: причини та наслідки Богдан Данилишин

2016-12-19 08:33 13762

В сучасних умовах рішення по Приватбанку є відповідальними, що створить надійний фундамент для подальшої роботи як Приватбанку так і всієї банківської системи країни. Приватбанк є системним банком, важливим для фінансової системи держави і найбільшим ощадним банком країни.

Я вважаю, що це правильне рішення органів державної влади і Національного банку на теперішньому етапі розвитку країни. Держава розуміє його значення для фінансово-економічної безпеки країни та й національної безпеки як такої. Крім того, надійність банків - власником яких є держава - Ощадбанк, Ексімбанк та ін. - сьогодні підтвержена їх ефективною роботою і довірою вкладників.

Держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ "Приватбанк" та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів. Це запорука того, що всі вклади і заощадження повністю зберігаються. Клієнтам банку немає причин для хвилювання про долю та збереженість грошей, якщо держава бере відповідальність на себе. Ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки.

Крім того, приватні акціонери Приватбанку звернулися до Уряду з пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником. Це є запорукою подальшої спільної і послідовності роботи з вкладниками банку.

Прийняті рішення також забезпечать плавний перехід, стабільну діяльність Приватбанку у звичному режимі.

Ще раз підкреслюю, на даному етапі таке рішення є абсолютно виваженим, воно дає змогу забезпечити фінансову стабільність і підвищити ефективність роботи і прозорість банківської системи країни.

Еще блоги

Красота
Stella International Beauty Awards 2017
Психология
Продукты, которые продлевают жизнь
Стиль жизни
Самые физически активные страны мира
Путешествия
Загадочные истории массового исчезновения людей

Новости партнеров

Мы в телеграм

Блоги