Захист державних службовців та необхідність реформи державного управління Сергій Ніжинський

2017-08-10 08:34 9709

Переглядаю приватне відео 2015 року з моєї колишньої роботи в Міграційній службі, де неврівноважений, колишній військовий, біженець (так само як і деякі неврівноважені заявники з України) з ножицями накинувся на моїх підлеглих та імітував підпалення самого себе в моєму кабінеті, лаявшись на працівників міліції та погрожуючи їм розправою.

Як наслідок, кримінальна справа так і не була відкрита навіть за хуліганство. Вдалось заспокоїти та далі працювати. Заяву я забрав з міліції..

Однак цей пост для того, щоб соціум розумів в яких умовах доводилось працювати і з якими ризиками для життя стикаються люди, які є не менш ураженими та іноді не захищеними взагалі.

Тільки коректна комунікація між біженцями та державними службовцями зможе максимально чітко дати сигнал, що біженці не вороги для України, а державний службовець-це так само уражена особа, що повинна проявляти терпимість до таких дій, психологічно заспокоювати,нехай і з 10 разу, але повинна..

За даними світової організації ООН,UNHCR станом на 2017 рік:

Біженців у Франції- <9.000

Німеччині-<9.000

Польщі<6000

Швеції <3000

Україна є геополітичним транзитним місцем для цього, яке потребує особливої уваги, оскільки є активним місцем для біженців із Сирії, Афганістану, Судану, Палестини, Росії та інших країн.

Саме увага до соціальної інтеграції біженців в українське суспільство, активізація Плану соціальної інтеграції біженців в українське суспільство до 2020 року та постійна комунікація з ними - вихід із подібного роду комунікацій.

Еще блоги

Красота
Stella International Beauty Awards 2017
Психология
Продукты, которые продлевают жизнь
Стиль жизни
Самые физически активные страны мира
Путешествия
Загадочные истории массового исчезновения людей

Новости партнеров

Мы в телеграм

Блоги