Политика «Батьківщина» хоче формувати коаліцію всупереч позиції Тимошенко

2014-02-09 10:52 703

Схоже, позиція «Батьківщини» у питанні індивідуального входження депутатів у коаліцію різко змінилася.

Про це йдеться у статті Мустафи Найема «Конституційна пастка для опозиції», який проаналізував проект змін до Конституції (запропоновані "Батьківщиною" і фракцією УДАР), що є у розпорядженні «Української правди».

Насамперед, "Батьківщина" хоче відродити термін парламентської коаліції, яка має складатися з більшості народних депутатів від конституційного складу Ради. Втім, на відміну від Конституції 2004 року, введено можливість індивідуального членства депутатів у більшості, тобто коаліція не буде складатися лише з фракцій.

Втім ще у 2006-2007 роках "Батьківщина" була проти індивідуального входження депутатів у коаліцію, і навіть зверталась з цього приводу до Конституційного суду.

Тоді Юлія Тимошенко стверджувала, що індивідуальне членство призведе до створення більшості та уряду шляхом "обману, шантажу та зрадництва". Владі, яка створює більшість, часом дешевше докупати окремих депутатів, ніж цілі фракції.

До речі, як відомо, нещодавно автор статті брав інтерв’ю у мера Харкова Г.Кернеса. Відео цього інтерв’ю стало черговим хітом на Youtube.

Еще новости в разделе "Политика"

Анонс
Доверьтесь профессионалам
Улыбнуло
Особенности Канады: 14 очень канадских фото
Карьера
Сколько зарабатывает средний класс в разных городах Канады?
Анонс
РЕСТОРАН “ЧАЙХАНА”: Хинкали с мясом

Новости партнеров

Мы в телеграм