Политика Кількість ганебних призначень посадовців новою владою зашкалює - Луценко

2014-03-12 09:07 520

З одного боку, під час війни не можна критикувати владу, а з іншого — все важче терпіти кадрові призначення, які, кажучи м'яко, не стабілізують вертикаль і не призводять до нових стандартів діяльності нової української влади. Про це у прямому ефірі "Громадського телебачення" сказав лідер "Третьої Української Республіки" Юрій Луценко.

На його переконання, мешканці низки регіонів, зокрема — Луганська і Одеси — не отримали чіткого сигналу, що прийшло нове й інше життя.

"На посаді голови ОДА в Луганську люди побачили колишнього начальника МНС, який годував і забезпечував антимайдан. А начальником міліції в Одесі стала людина, до якої багато претензій. Люди не отримали чіткого сигналу, що прийшла нова влада, яка діятиме інакше", — зазначив політик.

Верхом кадрової вакханалії він назвав призначення керівником "Укртрансгазу" людини, яка купувала "вишки Бойка" і стала символом корупції в нашій країні. І лише Майдан, як сторожовий пес демократії, своєю вимогою скасував це ганебне призначення.

Луценко зазначив, що ще вчора під час свого виступу на Майдані лише натякнув на існування цієї проблеми, але в умовах, коли така вакханалія продовжується, він не може мовчати.

"Кількість ганебних призначень зашкалює. Їх треба негайно припинити. Принцип квотування влади є дурним, безглуздим і передбачає дерибан. Особливо це стосується силових структур. Тим паче, принцип квотного розподілу влади в умовах війни є верхом цинізму і безглуздя", — наголосив політик.

На його думку, перед призначенням керівників областей облради мали б провести консультації з активістами місцевих Майданів. Зокрема, й з тими, які мають відмінну точку зору.

"Люди мають висловити свою позицію і мають право відстоювати власну думку. Окрім, звісно, заїжджих "гастролерів", які намагаються лише захопити приміщення ОДА та вивісити на ньому російський триколор. До того ж, до президентських виборів це мали б бути виконуючі обов'язків глав областей", — сказав Луценко.

Він також переконаний, що голова Луганської ОДА має піти у відставку.

"Ми маємо перед очима приклад, коли наші військові у Криму у набагато важчих умовах не зраджують Присягу. Бо вони мають власну і національну гідність, готовність служити своєму народові та своїй Батьківщині. А пан Болотських із величезними державними повноваженнями злякався півсотні людей у своєму кабінеті", — зазначив Луценко.

Раніше у ЗМІ повідомлялося про те, що губернатор Луганської області Михайло Болотських склав свої повноваження. Сам Болотський офіційно спростував цю інформацію. Він зазначив, що була загроза від сепаратистів фізичної розправи над жінками і дітьми, що знаходилися в будівлі ОДА.

По материалам: УНН

Еще новости в разделе "Политика"

Красота
Stella International Beauty Awards 2017
Психология
Продукты, которые продлевают жизнь
Стиль жизни
Самые физически активные страны мира
Путешествия
Загадочные истории массового исчезновения людей
мезовартон или аквашайн что лучше
premier-pharm.ru

Новости партнеров

Мы в телеграм