Политика Джемілєв після розмови з Путіним заборонив кримським татарам йти на референдум

2014-03-12 17:38 577

Народний депутат України, колишній лідер Меджлісу кримських татар Мустафа Джемілєв після розмови з президентом РФ Володимиром Путіним підтвердив, що кримські татари не братимуть участь у референдумі 16 березня і не вважають його легітимними.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це він сказав українським журналістам за підсумками телефонної розмови з Путіним у Москві. Розмова пройшла за сприяння екс-президента Татарстану Мінтімера Шаймієва й тривала близько півгодини. Було досягнуто домовленість продовжити переговори у разі потреби. ”Наша позиція не змінилася, однозначно. Ми цей референдум не визнаємо легітимним і в цьому референдумі брати участь не будемо. Я це Путіну сказав”, - заявив Джемілєв. Путін, у свою чергу, заявив Мустафі Джемілєву, що остаточно питання Криму вирішуватиметься після референдуму 16 березня. ”Путін висловив думку, що остаточне рішення про те, що робитиме Росія, визначиться після того, як пройде референдум 16 березня”, - сказав Джемілєв. За його словами, він підкреслив у розмові з Путіним, що цей референдум точно не буде визнаний Україною й світовою спільнотою. Відповідаючи на питання, чи є вірогідність того, що Крим не буде анексований, Джемілєв сказав: ”Він (Путін) такого не сказав. Він сказав, що рішення з тих питань, яких я торкнувся, - дотримання територіальної цілісності України - прийматимуться в залежності від того, якими будуть результати референдуму”.

Джерело: fakty.ictv.ua

Еще новости в разделе "Политика"

Психология
8 заповедей счастливого человека
Здоровье
Продукты, которые нежелательно есть перед сном
Стиль жизни
Зима 2017 в Канаде: февраль без осадков, заснеженный март
Анонс
Вопрос: Может ли являться травма, полученная на территории дома друзей или знакомых, причиной обращения в страховую компанию?

Новости партнеров

Мы в телеграм