Политика Росія готує масштабне повітряне та наземне вторгнення в Україну - екс-заступник начальника Генштабу

2014-03-13 08:38 722

Росія готує повітряну і наземну наступальну фронтову операцію проти всієї України Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив екс-перший заступник глави Генштабу, віце-адмірал Ігор Кабаненко.

"Навчання повітряно-десантних військ РФ на чолі з генералом Шамановим із залученням стратегічної авіації. Завершення формування ешелону прорву протиповітряної оборони та створення угруповання ППО. Продовження глибинної спеціальної операції на території України. Нарощування ударного угруповання в Криму і на Сході.

Мені, як військовому зрозуміло: готується повітряна та наземна наступальна фронтова операція проти ВСІЄЇ Украіни. Що ще не зрозуміло політикам??? Де Ваша воля??? Хватить відступати в підходах і діях! Розбронюйте мобзапаси, озбройте народ через легітимні механізми і дайте йому можливість захистити себе, свої родини і державу! Ні пяді рідної землі ворогу, хай вона горить у агресора під ногами! Оголосить Вітчизняну війну окупантам! Сформуйте Ставку Верховного Головнокомандування! Дійте, наприкінці кінців і дайте можливість діяти людям!", - написав Кабаненко.

Еще новости в разделе "Политика"

Стиль жизни
Лучшие пекарни-кондитерские Канады
Анонс
РЕСТОРАН “ЧАЙХАНА”: РЕЦЕПТ ЧЕБУРЕКОВ
Здоровье
Лучшие и худшие дни недели, чтобы сесть на диету
Стиль жизни
5 фактов, которые уже не являются фактами

Новости партнеров

Мы в телеграм