Политика Екс-міністр Микола Присяжнюк заперечує наявність у нього рахунків у Швейцарії

2014-03-20 12:54 928

Екс-міністр аграрної політики та продовольства України Микола Володимирович Присяжнюк заперечує обґрунтованість застосування до нього санкцій щодо блокування банківських рахунків у Швейцарії саме у зв’язку з їхньою відсутністю.

Також колишній очільник аграрного відомства готовий надати особисту згоду будь-якому уповноваженому органу України на витребування у Швейцарії інформації щодо наявності в нього банківських рахунків у цій країні. У разі, якщо будь-який уповноважений орган України все ж виявить будь-які рахунки на його ім’я чи пов’язані з екс-міністром, Микола Присяжнюк готовий надати згоду на визнання таких коштів власністю держави Україна та зарахування коштів, якщо такі будуть виявлені,  до державного бюджету України, оскільки не може мати і не має до таких оборудок жодного стосунку. 

«Я не маю підстав виправдовуватися за те, що ніколи не вчиняв та вчиняти нікому не доручав. І якщо необґрунтовані дії Швейцарії щодо мене та фактичне звинувачення мене у триманні грошей у цій країні сприймаються будь-ким із представників влади України серйозно та вважаються аргументованими, то, безумовно, я готовий дати особисту згоду на отримання уповноваженим органом Україні повної інформації щодо нібито наявних у мене рахунків у вказаній країні, і в разі виявлення таких рахунків готовий надати згоду на визнання таких коштів власністю держави Україна, оскільки не мав та не маю до них жодного відношення», − заявив Микола Присяжнюк. 

Він висловив  сподівання, що найближчим часом Федеральна рада та фінансовий регулятор Швейцарії FINMA, що поширив останній список із 29 осіб, до яких повинні застосовуватися санкції, нададуть офіційне роз’яснення та спростують інформацію щодо його особи.

Еще новости в разделе "Политика"

Новости партнеров

Мы в телеграм