Политика Ляшко відвідав прикордонників

2014-04-06 18:50 915

Кандидат у Президенти України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко побував на прикордонній заставі у селі Вороб'ївка Новогород-Сіверського району, що на Чернігівщині.

Сьогодні там проходять службу кілька сотень прикордонників з усієї України. Вони працюють у посиленому режимі: живуть у полі і несуть варту на українсько-російському кордоні. Народний депутат  приїхав аби підтримати бойовий дух хлопців, адже на його думку, їм, як нікому, потрібна підтримка кожного українця.

Олег Ляшко переконаний, що якщо ворог ступить на нашу землю, прикордонники першими приймуть на себе удар. Та не відступлять ні на крок і дадуть рішучу відсіч загарбникам. Окрім того, піснею подякував відважним прикордонникам і український співак Іван Ганзера.

На останок, строковики  подарували Олегу Ляшку  берет, у якому політик пообіцяв виступити з трибуни Верховної Ради, а також   запропонували покермувати  БТРом.

Еще новости в разделе "Политика"

Психология
8 заповедей счастливого человека
Здоровье
Продукты, которые нежелательно есть перед сном
Стиль жизни
Зима 2017 в Канаде: февраль без осадков, заснеженный март
Анонс
Вопрос: Может ли являться травма, полученная на территории дома друзей или знакомых, причиной обращения в страховую компанию?

Новости партнеров

Мы в телеграм