Украина У Львові відбудеться перший міський конкурс наливок

2014-05-27 23:45 1777

8 червня у Львові відбудеться Перший міський конкурс наливок. Мета конкурсу – відновлення традицій приготування наливок, які притаманні Галичині впродовж багатьох сотень років.


Про це tvoemisto.tv повідомили організатори конкурсу – ГО «Клуб галицької кухні».

До участі в конкурсі запрошують як аматорів так і професійних виробників наливок і заклади громадського харчування, які подають власний продукт.

Як наголошують в Клубі галицької кухні, саме з Галичини мода на наливки свого часу поширилася на інші українські та польські землі.

«Наливкова традиція також є невід’ємною частиною європейської культури споживання, притаманної Галичині, в якій алкогольні напої є смачним додатком до їжі, і їх прийнято смакувати, а не напиватися до безпам’ятства. Львів’янам нагадаємо, що напої мають смакувати і звеселяти, а не відбирати розум, а гостям нашого міста варто знати, що Львів – це не лише кава, пиво та шоколад», – наголошують організатори.

Конкурс відбуватиметься у дворику Музею ідей (вул. Валова, 18а) 8 червня з 15:00. Наливки дегустуватимуть члени представницького журі та гості. Оцінювання відбуватиметься у двох категоріях: солодкі та несолодкі наливки. Окрім наливок, тут можна буде спробувати також традиційні галицькі закуски від «Трапезної ідей».

Для участі в конкурсі потрібно зателефонувати на номер 098-306-10-25 (Олексій) або написати лист на електронну скриньку info@gcc.in.ua з заголовком «Конкурс наливок». Зголоситися треба до 15:00 7 червня. Обов’язкова умова участі – надати щонайменше 1 літр наливки для дегустації.

Для переможців в обох номінаціях передбачено грошові призи: по 2 500 гривень. Також буде розіграно кілька спеціальних призів від організаторів та членів журі.

Організатори конкурсу – Клуб Галицької кухні, ГО «Музей Ідей». Партнери – Галицька школа гостинності і Львівський туристичний альянс.

По материалам: tvoemisto.tv

Еще новости в разделе "Украина"

Новости партнеров

Мы в телеграм