Украина Кабинет министров определил населенные пункты, входящие в зону АТО (СПИСОК)

2014-10-31 21:32 8486

Кабинет министров утвердил перечень населенных пунктов, на территории которых осуществлялась антитеррористическая операция. Об этом сообщили в пресс-службе правительства.

Согласно распоряжению правительства, к перечню населенных пунктов, на территории которых осуществлялась АТО, относятся: в Донецкой области 28 городов областного значения и 18 районов, в Луганской области 14 городов областного значения и 18 районов.

Кроме того, АТО проводилась в Изюме и Изюмском районе Харьковской области.

Донецька область

1. Міста обласного значення:

1) м. Донецьк (Донецька міська рада):

смт Ларине, с. Павлоградське (Ларинська селищна рада);

м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Октябрське, с. Темрюк (Моспинська міська рада);

2) м. Авдіївка (Авдіївська міська рада);

3) м. Артемівськ (Артемівська міська рада):

м. Соледар (Соледарська міська рада);

м. Часів Яр (Часовоярська міська рада);

смт Красна Гора (Артемівська міська рада);

4) м. Вугледар (Вугледарська міська рада);

5) м. Горлівка (Горлівська міська рада):

смт Гольмівський, с-ще Гладосове (Гольмівська селищна рада);

смт Зайцеве (Зайцівська селищна рада);

смт Пантелеймонівка, с. Рясне (Пантелеймонівська селищна рада);

с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка (Озерянівська сільська рада);

с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка (Горлівська міська рада);

6) м. Дебальцеве (Дебальцівська міська рада):

м. Світлодарськ (Світлодарська міська рада);

смт Миронівський (Миронівська селищна рада);

7) м. Дзержинськ (Дзержинська міська рада):

м. Артемове, смт Ленінське (Артемівська міська рада);

смт Кірове, смт Курдюмівка, с-ще Горького, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Перше Травня, с-ще Шуми (Кіровська селищна рада);

смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка (Новгородська селищна рада);

смт Щербинівка, смт Петрівка (Щербинівська селищна рада);

с-ще Кримське (Дзержинська міська рада);

8) м. Димитров (Димитровська міська рада):

с. Світле (Димитровська міська рада);

9) м. Добропілля (Добропільська міська рада):

м. Білицьке, смт Водянське (Білицька міська рада);

м. Білозерське, с-ще Бокове (Білозерська міська рада);

смт Новодонецьке (Новодонецька селищна рада);

10) м. Докучаєвськ (Докучаєвська міська рада):

с-ще Ясне (Докучаєвська міська рада);

11) м. Дружківка (Дружківська міська рада):

смт Олексієво-Дружківка (Олексієво-Дружківська селищна рада);

смт Райське, смт Новогригорівка, смт Новомиколаївка, с. Красний Кут, с-ще Старорайське (Райська селищна рада);

с. Червонозоряне (Дружківська міська рада);

12) м. Єнакієве (Єнакієвська міська рада):

м. Вуглегірськ, с-ще Булавине, с-ще Грозне, с-ще Каютине, с-ще Красний Пахар, с-ще Савелівка (Вуглегірська міська рада);

м. Юнокомунарівськ, смт Дружне (Юнокомунарівська міська рада);

смт Булавинське, смт Олександрівське, смт Оленівка, смт Прибережне (Булавинська селищна рада);

смт Карло-Марксове, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське (Карло-Марксівська селищна рада);

смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Петрівське, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка (Корсунська селищна рада);

смт Ольховатка, с. Весела Долина, с-ще Данилове, с-ще Іллінка, с-ще Кам’янка, с-ще Рідкодуб (Ольховатська селищна рада);

с. Авіловка, с. Шапошникове (Єнакієвська міська рада);

13) м. Жданівка (Жданівська міська рада):

смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар (Жданівська міська рада);

14) м. Кіровське (Кіровська міська рада);

15) м. Костянтинівка (Костянтинівська міська рада);

16) м. Краматорськ (Краматорська міська рада):

смт Біленьке, с-ще Василівська Пустош (Біленьківська селищна рада);

смт Красноторка, смт Комишуваха, смт Малотаранівка, с. Привілля (Красноторська селищна рада);

смт Шабельківка, смт Олександрівка, смт Софіївка, смт Ясна Поляна (Шабельківська селищна рада);

смт Ясногірка (Ясногірська селищна рада);

с-ще Ашуркове, с. Семенівка (Краматорська міська рада);

17) м. Красний Лиман (Краснолиманська міська рада):

с. Брусівка, с-ще Ставки, с. Старий Караван, с. Щурове (Краснолиманська міська рада);

18) м. Красноармійськ (Красноармійська міська рада):

м. Родинське (Родинська міська рада);

смт Шевченко (Шевченківська селищна рада);

19) м. Макіївка (Макіївська міська рада):

смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте (Грузько-Зорянська селищна рада);

смт Пролетарське, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Свердлове, с. Молочарка, с. Шевченко (Пролетарська селищна рада);

смт Ясинівка, смт Землянки (Ясинівська селищна рада);

смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже (Криничанська селищна рада);

смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Красний Октябр, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове (Нижньокринська селищна рада);

с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря, с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокринська сільська рада);

с-ще Новомосковське (Макіївська міська рада);

20) м. Маріуполь (Маріупольська міська рада):

смт Сартана (Сартанська селищна рада);

смт Старий Крим (Старо-Кримська селищна рада);

смт Талаківка, с. Гнутове, с-ще Ломакине (Талаківська селищна рада);

21) м. Новогродівка (Новогродівська міська рада);

22) м. Селидове (Селидівська міська рада):

м. Гірник (Гірницька міська рада);

м. Українськ (Українська міська рада);

смт Курахівка, смт Гостре (Курахівська селищна рада);

смт Цукурине (Цукуринська селищна рада);

смт Вишневе, смт Комишівка (Селидівська міська рада);

23) м Слов’янськ (Слов’янськ міська рада):

м. Миколаївка (Миколаївська міська рада);

м. Святогірськ (Святогірська міська рада);

24) м. Сніжне (Сніжнянська міська рада):

смт Андріївка (Андріївська селищна рада);

смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове (Гірницька селищна рада);

смт Залісне (Залісненська селищна рада);

смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Червоний Жовтень (Первомайська селищна рада);

смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське (Сєверна селищна рада);

25) м. Торез (Торезька міська рада):

смт Пелагіївка (Пелагіївська селищна рада);

смт Розсипне (Розсипненська селищна рада);

26) м. Харцизьк (Харцизька міська рада):

м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки (Зугреська міська рада);

м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки (Іловайська міська рада);

смт Зуївка (Зуївська селищна рада);

смт Троїцько-Харцизьк, смт Войкове, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче (Троїцько-Харцизька селищна рада);

смт Гірне, с-ще Ведмеже (Харцизька міська рада);

27) м Шахтарськ (Шахтарська міська рада):

смт Контарне, смт Московське (Контарнівська селищна рада);

смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка (Сердитенська селищна рада);

смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки (Стіжківська селищна рада);

с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко (Шахтарська міська рада);

28) м. Ясинувата (Ясинуватська міська рада).

2. Райони:

1) Амвросіївський район:

м. Амвросіївка (Амвросіївська міська рада);

смт Войковський, с-ще Обрізне (Войковська селищна рада);

смт Кутейникове (Кутейниківська селищна рада);

смт Новоамвросіївське (Новоамвросіївська селищна рада);

с. Артемівка, с. Карпово-Надеждинка, с. Красний Луч, с-ще Кринички, с-ще Овочеве, с-ще Рубашкине (Артемівська сільська рада);

с. Білоярівка, с-ще Житенко, с-ще Нижньокринське, с-ще Сергієве-Кринка (Білоярівська сільська рада);

с. Благодатне, с. Велике Мішкове, с-ще Жукова Балка, с-ще Котовського, с. Мала Шишівка, с. Новоклинівка, с. Новопетрівське, с-ще Родники, с. Свистуни, с. Сіятель (Благодатнівська сільська рада);

с. Василівка, с. Кошарне, с. Мокроєланчик, с. Петропавлівка (Василівська сільська рада);

с. Єлизавето-Миколаївка, с-ще Трепельне (Єлизавето-Миколаївська сільська рада);

с. Зелене, с. Вербівка, с. Садове, с. Федорівка (Зеленівська сільська рада);

с-ще Кленівка, с-ще Дзеркальне, с-ще Мережки, с-ще Петренки, с-ще Побєда, с-ще Свободне (Кленівська сільська рада);

с-ще Лисиче, с-ще Квашине, с-ще Харківське (Лисиченська сільська рада);

с-ще Металіст, с-ще Бондаревське (Металістівська сільська рада);

с. Многопілля, с. Агрономічне, с-ще Володарського, с-ще Грабське, с. Григорівка, с-ще Кобзарі, с. Полтавське, с-ще Придорожнє, с. Червоносільське (Многопільська сільська рада);

с. Новоіванівка, с. Киселівка, с. Ленінське, с. Новоєланчик, с. Ольгинське, с. Павлівське, с-ще Улянівське (Новоіванівська сільська рада);

с. Олексіївське, с. Григорівка, с. Комишуваха, с. Новопетрівське, с. Новоукраїнське, с. Семенівське (Олексіївська сільська рада);

с. Степано-Кринка, с. Покровка, с. Русько-Орлівка (Степано-Кринська сільська рада);

с. Успенка, с-ще Виселки, с. Калинове, с-ще Катеринівка, с. Манич, с-ще Степне (Успенська сільська рада);

2) Артемівський район:

м. Сіверськ (Сіверська міська рада);

смт Луганське, с. Красний Пахар, с. Криничне, с. Лозове, с. Миронівка, с. Розсадки, с-ще Роти (Луганська селищна рада);

с. Бахмутське, с-ще Підгородне (Бахмутська сільська рада);

с. Берестове, с-ще Виїмка, с-ще Нагірне, с-ще Спірне (Берестівська сільська рада);

с. Васюківка, с. Бондарне, с. Петрівське, с. Сакко і Ванцетті, с. Федорівка, с. Хромівка (Васюківська сільська рада);

с. Верхньокам’янське, с. Івано-Дар’ївка, с. Новоселівка (Верхньокам’янська сільська рада);

с. Володимирівка, с. Пилипчатине, с. Стряпівка, с. Трипілля (Володимирівська сільська рада);

с. Дронівка, с. Платонівка (Дронівська сільська рада);

с. Зайцеве, с. Вершина, с. Весела Долина (Зайцівська сільська рада);

с. Званівка, с. Кузьминівка, с. Переїзне (Званівська сільська рада);

с-ще Калініна, с. Богданівка, с. Григорівка (Калінінська сільська рада),

с. Клинове, с. Відродження, с. Мідна Руда (Клинівська сільська рада);

с. Кодема, с. Дача, с. Миколаївка, с. Миколаївка Друга, с. Одрадівка (Кодемська сільська рада);

с. Комуна, с. Калинівка, с. Логвинове (Комунівська сільська рада);

с. Красне, с. Андріївка, с-ще Артемівське, с. Берхівка, с. Кліщіївка (Красненська сільська рада);

с. Міньківка, с. Голубівка, с. Дубово-Василівка, с. Оріхово-Василівка, с. Привілля (Міньківська сільська рада);

с. Никифорівка, с. Діброва, с. Липівка, с. Федорівка Друга (Никифорівська сільська рада);

с. Новогригорівка, с. Нижнє Лозове, с. Санжарівка (Новогригорівська сільська рада);

с-ще Новолуганське, с-ще Доломітне, с. Семигір’я, с-ще Травневе (Новолуганська сільська рада);

с-ще Опитне, с-ще Зеленопілля, с. Іванград, с-ще Ягідне (Опитненська сільська рада);

с. Парасковіївка, с. Благодатне, с. Залізнянське (Парасковіївська сільська рада);

с. Покровське, с. Нова Кам’янка (Покровська сільська рада);

с. Різниківка, с. Кірове (Різниківська сільська рада);

с. Роздолівка, с. Краснополівка, с. Миколаївка (Роздолівська сільська рада);

с. Серебрянка, с. Григорівка (Серебрянська сільська рада);

с. Яковлівка, с. Білогорівка, с. Василівка, с. Веселе, с. Липове (Яковлівська сільська рада);

3) Великоновосілківський район:

смт Велика Новосілка, с. Времівка, с. Нескучне, с. Новий Комар, с-ще Октябр (Великоновосілківська селищна рада);

с. Андріївка, с. Петропавлівка, с. Слов’янка, с. Шевченко (Андріївська сільська рада);

с. Багатир, с. Зелений Кут, с. Новоукраїнка, с. Олексіївка (Багатирська сільська рада);

с. Євгенівка (Євгенівська сільська рада);

с. Зелене Поле, с. Новопіль, с. Новосілка (Зеленопільська сільська рада);

с. Іскра, с-ще Зелений Гай (Іскрівська сільська рада);

с. Комар, с. Веселе, с. Дніпроенергія, с. Запоріжжя, с. Новоочеретувате, с. Скудне, с. Федорівка, с. Червона Зірка, с. Ялта (Комарська сільська рада);

с. Костянтинопіль, с-ще Розлив, с. Улакли (Костянтинопільська сільська рада);

с. Красна Поляна (Краснополянська сільська рада);

с. Новопетриківка, с. Георгіївка, с. Малий Керменчик, с. Ялинське (Новопетриківська сільська рада);

с-ще Октябрське, с-ще Новодонецьке, с. Новомайорське (Октябрська сільська рада);

с. Піддубне, с. Грушівське, с. Карла Маркса, с. Новохатське, с-ще Перебудова, с. Толстой (Піддубненська сільська рада);

с-ще Роздольне, с-ще Одрадне (Роздольненська сільська рада);

с. Старомайорське, с. Макарівка, с. Рівнопіль, с. Сторожеве, с-ще Урожайне (Старомайорська сільська рада);

с. Старомлинівка, с. Володине, с. Завітне Бажання, с-ще Ключове, с. Орлинське (Старомлинівська сільська рада);

с. Шахтарське, с-ще Золота Нива, с-ще Ясна Поляна (Шахтарська сільська рада);

с-ще Шевченко, с-ще Бурлацьке, с. Вільне Поле, с. Воскресенка, с-ще Комишуваха, с. Олександроград, с. Привільне (Шевченківська сільська рада);

4) Волноваський район:

м. Волноваха, с. Новогригорівка, с. Новопавлівка, с. Трудове (Волноваська міська рада);

смт Благодатне, смт Комсомольський (Благодатненська селищна рада);

смт Володимирівка (Володимирівська селищна рада);

смт Донське (Донська селищна рада);

смт Новотроїцьке (Новотроїцька селищна рада);

смт Оленівка, с-ще Малинове, с-ще Молодіжне, с-ще Новомиколаївка, с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада);

смт Ольгинка, с. Лісне, с. Пільне (Ольгинська селищна рада);

с. Анадоль, с. Полкове (Анадольська сільська рада);

с. Андріївка, с. Доля (Андріївська сільська рада);

с. Бугас (Бугаська сільська рада);

с. Валер’янівка, с. Благовіщенка, с. Зелений Гай (Валер’янівська сільська рада);

с. Вільне (Вільненська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Єгорівка, с. Шевченко (Єгорівська сільська рада);

с. Зачатівка, с-ще Зачатівка (Зачатівська сільська рада);

с. Златоустівка, с. Веселе, с. Голубицьке, с. Затишне, с. Малинівка, с. Новомиколаївка (Златоустівська сільська рада);

с. Іванівка, с. Новотатарівка (Іванівська сільська рада);

с. Калініне (Калінінська сільська рада);

с. Кіровське (Кіровська сільська рада);

с. Краснівка, с. Знаменівка (Краснівська сільська рада);

с. Любівка, с. Червоне (Любівська сільська рада);

с. Микільське (Микільська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Богданівка, с. Вікторівка, с. Новогнатівка (Миколаївська сільська рада);

с. Новоандріївка, с. Кирилівка (Новоандріївська сільська рада);

с. Новоолексіївка, с. Лідине (Новоолексіївська сільська рада);

с. Октябрське, с. Лазарівка, с. Петрівське, с. Шевченко (Октябрська сільська рада);

с. Петрівське (Петрівська сільська рада);

с. Привільне (Привільненська сільська рада);

с. Прохорівка, с. Малогнатівка, с. Тарасівка, с. Чичеріне (Прохорівська сільська рада);

с. Рибинське, с. Ближнє, с. Василівка, с. Трудівське (Рибинська сільська рада);

с. Рівнопіль, с. Передове (Рівнопільська сільська рада);

с. Свободне (Свободненська сільська рада);

с. Степне, с. Кропивницьке (Степнянська сільська рада);

с. Хлібодарівка (Хлібодарівська сільська рада);

5) Володарський район:

смт Володарське, с-ще Лісне, с. Новоянисоль (Володарська селищна рада);

с. Бойове, с. Малинівка, с. Новогригорівка, с. Паннівка, с. Суженка (Боївська сільська рада);

с. Зелений Яр, с. Веселе, с. Лугове, с. Садове, с. Федорівка (Зеленоярська сільська рада);

с. Зоря, с. Водяне, с. Гранітне, с. Приовражне (Зорянська сільська рада);

с. Кальчик, с. Кирилівка, с. Кірове (Кальчицька сільська рада);

с. Касянівка, с-ще Асланове, с. Ключове, с. Кременівка, с. Македонівка, с. Херсонес (Касянівська сільська рада);

с. Малоянисоль, с. Катеринівка, с. Труженка (Малоянисольська сільська рада);

с. Новокраснівка, с. Кальчинівка, с. Назарівка, с. Українка (Новокраснівська сільська рада);

с. Республіка, с. Ксенівка, с. Новороманівка, с. Сергіївка (Республіканська сільська рада);

с. Старченкове (Старченківська сільська рада);

с. Тополине, с. Октябрське, с. Первомайське, с. Перемога, с. Шевченко (Тополинська сільська рада);

6) Добропільський район:

смт Святогорівка, с. Вікторівка, с. Вірівка, с. Копані, с. Нововікторівка, с. Новоукраїнка (Святогорівська селищна рада);

с. Ганнівка, с. Кутузовка, с. Рубіжне (Ганнівська сільська рада);

с. Добропілля, с. Красноподілля, с. Матяшеве, с. Новогришине (Добропільська сільська рада);

с. Золотий Колодязь, с. Веселе, с. Грузьке, с. Кучерів Яр, с. Лідине, с. Мар’ївка, с. Новотроїцьке, с. Петрівське (Золотоколодязька сільська рада);

с. Криворіжжя, с. Артема, с. Завидо-Борзенка, с. Завидо-Кудашеве, с. Зелене, с. Новокриворіжжя, с. Новомар’ївка, с. Новофедорівка, с. Ракша (Криворізька сільська рада);

с. Никанорівка, с. Бойківка, с. Вільне, с-ще Дорожнє, с. Іванівка, с-ще Маяк, с. Рози Люксембург, с. Суворове (Никанорівська сільська рада);

с. Нововодяне, с. Благодать, с. Веселе Поле, с. Первомайське, с. Урицьке (Нововодянська сільська рада);

с. Новоторецьке, с. Володимирівка, с. Коптєве, с. Панківка (Новоторецька сільська рада);

с. Октябрське, с. Торецьке (Октябрська сільська рада);

с-ще Світле, с-ще Красноярське, с-ще Новий Донбас, с-ще Шевченко (Світлівська сільська рада);

с. Шилівка, с. Василівка, с. Гуліве, с. Кам’янка, с. Леніна, с. Лиман, с. Новоолександрівка, с. Петрівське, с. Юр’ївка (Шилівська сільська рада);

7) Костянтинівський район:

с-ще Артема, с-ще Розкішне, с. Степанівка (Артемівська сільська рада);

с. Білокузьминівка (Білокузьминівська сільська рада);

с. Віролюбівка, с-ще Безім’яне, с. Клинове, с. Попасне (Віролюбівська сільська рада);

с-ще Зоря (Зорянська сільська рада);

с. Іванопілля, с. Біла Гора, с. Диліївка, с. Неліпівка, с. Олександро-Шультине (Іванопільська сільська рада);

с. Ілліча, с-ще Бересток (Іллічівська сільська рада);

с. Катеринівка, с-ще Клебан-Бик, с. Плещіївка (Катеринівська сільська рада)

с. Кіндратівка, с. Куртівка, с. Осикове (Кіндратівська сільська рада);

с. Маркове, с. Майське, с. Новомаркове, с. Федорівка (Марківська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Подільське (Миколаївська сільська рада);

с. Миколайпілля (Миколайпільська сільська рада);

с. Артемівка (Новоартемівська сільська рада);

с-ще Новодмитрівка, с. Іжевка, с-ще Молочарка, с-ще Стінки, с-ще Червоне (Новодмитрівська сільська рада);

с. Нова Полтавка (Новополтавська сільська рада);

с. Олександро-Калинове, с. Яблунівка (Олександро-Калинівська сільська рада);

с. Полтавка, с. Попів Яр, с. Русин Яр (Полтавська сільська рада);

с. Правдівка, с. Гнатівка, с. Калинове, с. Романівка (Правдівська сільська рада);

с. Предтечине, с. Ступочки (Предтечинська сільська рада);

с. Тарасівка, с. Березівка, с. Водяне Друге, с. Зелене Поле, с. Новооленівка, с. Олександропіль (Тарасівська сільська рада);

с. Торське, с. Новопавлівка, с. Павлівка, с. Петрівка, с-ще Приют, с. Райське, с. Торецьке (Торська сільська рада);

8) Красноармійський район:

смт Гродівка, с. Журавка, с. Красний Яр, с. Крутий Яр, с. Миколаївка, с. Московське, с. Промінь (Гродівська селищна рада);

смт Новоекономічне, с. Балаган, с. Луначарське, с. Миколаївка, с. Михайлівка, с. Разіне (Новоекономічна селищна рада);

смт Удачне, с. Леніне, с. Муравка, с. Новомиколаївка, с. Новосергіївка (Удачненська селищна рада);

с. Гришине (Гришинська сільська рада);

с. Іванівка, с. Веселе, с. Вовче, с. Євгенівка, с. Лисичне, с-ще Лозуватське, с. Новоторецьке, с. Прогрес, с. Свиридонівка, с. Сергіївка (Іванівська сільська рада);

с. Красне, с. Берестки, с. Зоря, с. Новодмитрівка (Красненська сільська рада);

с. Лисівка, с. Гнатівка, с. Даченське, с. Зелене, с. Новий Труд, с. Новопавлівка, с. Новоукраїнка, с. Ріг, с. Сухий Яр, с-ще Чунишине (Лисівська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Завітне, с. Калинове, с. Маринівка, с. Новожеланне, с. Орлівка, с-ще Птиче (Миколаївська сільська рада);

с. Миролюбівка, с. Єлизаветівка (Миролюбівська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Мемрик (Михайлівська сільська рада);

с. Новоєлизаветівка, с-ще Котлярівка, с-ще Надеждинка, с-ще Пушкіне (Новоєлизаветівська сільська рада);

с. Новоолександрівка, с. Баранівка, с. Воздвиженка, с. Тимофіївка (Новоолександрівська сільська рада);

с. Новотроїцьке, с. Жовте, с. Нововасилівка, с. Новоолександрівка, с. Новооленівка, с-ще Новопустинка, с. Успенівка (Новотроїцька сільська рада);

с-ще Перше Травня, с-ще Димитрове, с. Троянда (Першотравнева сільська рада);

с. Петрівка, с. Воровське, с. Ленінське, с. Новоолексіївка, с. Пустинка (Петрівська сільська рада);

с. Піщане, с. Вовкове, с. Звірове, с. Солоне (Піщанська сільська рада);

с. Рівне, с. Красний Лиман, с. Сухецьке (Рівненська сільська рада);

с. Сергіївка, с. Калініне (Сергіївська сільська рада);

с. Срібне, с. Богданівка, с. Запоріжжя, с. Новоандріївка, с. Петровського, с. Преображенка, с. Троїцьке, с. Українка, с. Ясенове (Срібненська сільська рада);

с. Улянівка, с. Мирне, с. Шевченко Перше (Улянівська сільська рада);

9) Краснолиманський район:

смт Дробишеве, с. Дерилове (Дробишевська селищна рада);

смт Кіровськ, с. Торське (Кіровська селищна рада);

смт Новоселівка (Новоселівська селищна рада);

смт Ямпіль, с. Закітне (Ямпільська селищна рада);

смт Ярова, с. Олександрівка, с-ще Соснове (Ярівська селищна рада);

с. Коровій Яр (Коровоярська сільська рада);

с. Крива Лука, с. Діброва, с. Іллічівка, с. Каленики (Криволуцька сільська рада);

с. Рідкодуб, с. Карпівка, с. Катеринівка, с. Липове, с-ще Нове, с. Новомихайлівка (Рідкодубівська сільська рада);

с. Рубці, с. Вовчий Яр, с. Лозове (Рубцівська сільська рада);

с. Терни, с-ще Дзержинське, с. Іванівка, с. Колодязі, с. Новосадове, с. Ямполівка (Тернівська сільська рада);

с. Шандриголове, с. Зелена Долина, с. Середнє (Шандриголівська сільська рада);

с. Яцьківка, с. Кримки (Яцьківська сільська рада);

10) Мар’їнський район:

м. Красногорівка (Красногорівська міська рада);

м. Курахове, смт Іллінка, с-ще Острівське, с-ще Старі Терни, с. Степанівка (Курахівська міська рада);

м. Мар’їнка, с. Побєда (Мар’їнська міська рада);

смт Олександрівка (Олександрівська селищна рада);

смт Старомихайлівка (Старомихайлівська селищна рада);

с. Богоявленка (Богоявленська сільська рада);

с. Галицинівка, с. Долинівка, с. Карлівка, с. Лісівка (Галицинівська сільська рада);

с. Дачне, с. Гігант, с. Дальнє, с. Зеленівка, с. Островського, с. Сухі Яли, с. Янтарне (Дачненська сільська рада);

с. Єлизаветівка, с. Іллінка, с. Романівка (Єлизаветівська сільська рада);

с. Зоряне, с. Желанне Друге, с. Желанне Перше, с. Олександропіль (Зорянська сільська рада);

с. Катеринівка, с. Антонівка (Катеринівська сільська рада);

с. Костянтинівка (Костянтинівська сільська рада);

с. Луганське, с. Кремінець, с. Сигнальне, с. Славне (Луганська сільська рада);

с. Максимільянівка, с. Георгіївка (Максимільянівська сільська рада);

с. Новомихайлівка, с. Парасковіївка (Новомихайлівська сільська рада);

с. Новоселидівка, с. Вовченка, с. Вознесенка, с. Ізмайлівка, с. Кремінна Балка (Новоселидівська сільська рада);

с. Новоукраїнка, с. Максимівка, с. Пречистівка (Новоукраїнська сільська рада);

с. Павлівка (Павлівська сільська рада);

с. Степне, с. Березове, с. Водяне, с. Солодке, с. Тарамчук (Степненська сільська рада);

с. Успенівка, с. Веселий Гай, с. Ганнівка, с. Трудове (Успенівська сільська рада);

11) Новоазовський район:

м. Новоазовськ, с. Гусельщикове, с. Козлівка, с. Самсонове (Новоазовська міська рада);

смт Сєдове, с-ще Обрив (Сєдовська селищна рада);

с. Безіменне, с. Веденське, с. Качкарське, с. Митьково-Качкарі, с. Роза (Безіменська сільська рада);

с. Виноградне, с. Піонерське, с. Приморське (Виноградненська сільська рада);

с. Козацьке, с. Порохня, с. Шевченко (Козацька сільська рада);

с. Комінтернове, с. Водяне, с. Заїченко (Комінтернівська сільська рада);

с. Красноармійське, с. Куликове, с. Октябр (Красноармійська сільська рада);

с. Лебединське, с-ще Калинівка, с. Сопине (Лебединська сільська рада);

с. Павлопіль, с. Пищевик, с. Черненко (Павлопільська сільська рада);

с. Приморське, с. Набережне, с. Первомайське, с. Соснівське, с. Українське (Приморська сільська рада);

с. Рози Люксембург, с. Веселе, с. Кузнеці, с. Маркине, с. Патріотичне, с. Холодне (Розівська сільська рада);

с. Самійлове, с. Ванюшкине, с. Клинкине, с. Ковське, с. Щербак (Самійлівська сільська рада);

с. Саханка, с. Дзержинське, с. Ленінське (Саханська сільська рада);

с. Хомутове, с. Бессарабка, с. Вітава, с. Сєдово-Василівка (Хомутівська сільська рада);

с. Широкине, с. Бердянське (Широкинська сільська рада);

12) Олександрівський район:

смт Олександрівка, с. Варварівка, с. Дмитро-Дар’ївка, с. Левадне, с. Надеждівка, с. Новополтавка, с. Петрівка Перша, с. Софіївка (Олександрівська селищна рада);

с. Беззаботівка, с. Дмитроколине, с. Новоандріївка, с. Новостепанівка, с. Роздолля, с. Софіїно-Лиман (Беззаботівська сільська рада);

с. Весела Гора, с-ще Новоявленка, с-ще Самарське (Веселогірська сільська рада);

с. Високопілля, с. Запаро-Мар’ївка (Високопільська сільська рада);

с. Золоті Пруди (Золотопрудська сільська рада);

с. Іверське, с. Новосамарське, с. Шостаківка (Іверська сільська рада);

с. Криниці, с. Куроїдівка, с. Федорівка (Криничанська сільська рада);

с. Мирна Долина, с. Бузинівка, с. Мар’ївка, с. Новознаменівка (Мирнодолинська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Львівка, с. Шаврове (Михайлівська сільська рада);

с. Некременне (Некременська сільська рада);

с. Новоолександрівка, с. Єлизаветівка, с. Зелене, с. Карпівка, с. Новий Кавказ, с. Новобахметьєве, с. Новопригоже (Новоолександрівська сільська рада);

с. Очеретине, с. Голубівка, с. Громова Балка (Очеретинська сільська рада);

с. Петрівка Друга, с. Зелений Брід, с. Знаменівка, с. Микільське, с. Пасічне (Петрівська Друга сільська рада);

с. Спасько-Михайлівка, с. Катеринівка, с. Курицине, с. Новопетрівка, с. Новосергіївка, с. Шевченко (Спасько-Михайлівська сільська рада);

с. Староварварівка, с. Яковлівка (Староварварівська сільська рада);

с. Степанівка, с. Новоіверське, с. Новопавлівка, с. Самійлівка (Степанівська сільська рада);

13) Першотравневий район:

смт Мангуш (Мангушська селищна рада);

смт Ялта, с. Азовське, с. Юр’ївка (Ялтинська селищна рада);

с. Бердянське, с. Агробаза, с. Приазовське, с. Радянська Україна, с. Шевченко (Бердянська сільська рада);

с. Іллічівське, с-ще Рибацьке, с. Червоне, с. Широка Балка (Іллічівська сільська рада);

с. Комишувате, с. Дем’янівка, с Червона Україна (Комишуватська сільська рада);

с. Мелекіне, с. Білосарайська Коса, с. Бурякова Балка, с. Глибоке, с. Огороднє, с. Портівське (Мелекінська сільська рада);

с. Стародубівка, с. Захарівка (Стародубівська сільська рада);

с. Урзуф, с. Бабах-Тарама (Урзуфська сільська рада);

14) Слов’янський район:

смт Андріївка (Андріївська селищна рада);

смт Билбасівка, с. Торець (Билбасівська селищна рада);

смт Райгородок, смт Донецьке, с. Карпівка, с. Селезнівка (Райгородоцька селищна рада);

смт Черкаське, с. Іванівка, с. Новомиколаївка, с. Шнурки (Черкаська селищна рада);

с. Андріївка, с. Варварівка, с. Новоандріївка (Андріївська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Долина, с. Богородичне, с. Краснопілля, с. Мазанівка (Долинська сільська рада);

с. Малинівка, с. Васютинське, с. Никонорівка, с. Оріхуватка, с. Першомар’ївка, с. Тихонівка, с. Юрківка (Малинівська сільська рада);

с. Маяки, с. Пришиб, с. Сидорове, с. Тетянівка (Маяківська сільська рада);

с-ще Мирне (Мирненська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Красноармійське, с. Октябрське, с. Троїцьке (Олександрівська сільська рада);

с. Прелесне, с. Майдан (Прелесненська сільська рада);

с. Привілля (Привільська сільська рада);

с. Рай-Олександрівка, с. Пискунівка, с. Стародубівка (Рай-Олександрівська сільська рада);

с. Сергіївка, с. Роганське (Сергіївська сільська рада);

с. Хрестище, с. Адамівка, с. Глибока Макатиха, с. Микільське (Хрестищенська сільська рада);

15) Старобешівський район:

м. Комсомольське (Комсомольська міська рада);

смт Новий Світ (Новосвітська селищна рада);

смт Старобешеве (Старобешівська селищна рада);

с. Комунарівка, с. Кам’янка, с. Піщане (Комунарівська сільська рада);

с. Кумачове, с. Берестове, с. Вишневе, с. Глинка, с. Культура, с. Лужки, с. Побєда, с. Світлий Луч, с. Шевченко (Кумачівська сільська рада);

с. Мар’янівка, с-ще Калініна, с-ще Кірове, с-ще Менчугове, с. Новобешеве, с. Новоселівка, с. Обільне, с. Придорожнє (Мар’янівська сільська рада);

с. Новозар’ївка, с. Андріївка, с-ще Бурне, с. Веселе, с. Войкове, с. Воровське, с. Зелене, с. Кам’янка, с-ще Колоски, с. Широке (Новозар’ївська сільська рада);

с. Новокатеринівка, с. Берегове, с. Ленінське, с. Прохорівське, с. Ребрикове, с-ще Строїтель, с. Шевченко, с. Шмідта (Новокатеринівська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Андріївка, с. Вознесенка, с. Горбатенко, с. Світле, с. Чумаки (Олександрівська сільська рада);

с. Осикове (Осиківська сільська рада);

с. Петрівське, с-ще Зернове, с-ще Кипуча Криниця, с. Підгірне, с-ще Родникове (Петрівська сільська рада);

с. Роздольне, с. Василівка (Роздольненська сільська рада);

с. Сонцеве, с. Краснопілля, с. Новомихайлівка (Сонцевська сільська рада);

с. Стила, с. Петрівське (Стильська сільська рада);

16) Тельманівський район:

смт Андріївка, с-ще Бахчовик, с-ще Дружне, с-ще Обільне (Андріївська селищна рада);

смт Мирне (Мирненська селищна рада);

смт Тельманове, с. Зернове (Тельманівська селищна рада);

с. Гранітне, с. Старомар’ївка (Гранітненська сільська рада);

с. Конькове, с. Іванівка, с. Калініне, с. Октябрське, с. Самсонове (Коньковська сільська рада);

с. Кузнецово-Михайлівка, с. Котляревське (Кузнецово-Михайлівська сільська рада);

с. Лукове, с. Григорівка, с. Запорожець, с. Каплани, с. Миколаївка, с. Петрівське, с. Тавричеське, с. Шевченко (Луківська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Греково-Олександрівка, с. Зелений Гай, с. Зорі, с. Новоолександрівка, с. Радянське, с. Садки, с. Тернівка (Михайлівська сільська рада);

с. Мічуріне, с. Богданівка, с. Вершинівка, с. Красний Октябр, с. Нова Мар’ївка, с. Октябрське, с. Первомайське, с. Розівка (Мічурінська сільська рада);

с. Новоселівка, с. Запорізьке, с. Кам’янка, с-ще Маловодне, с. Новоселівка Друга, с. Степанівка (Новоселівська сільська рада);

с. Первомайське, с. Воля, с. Черевківське (Первомайська сільська рада);

с. Свободне, с. Дерсове, с. Чумак (Свободненська сільська рада);

с. Старогнатівка, с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада);

с. Староласпа, с. Біла Кам’янка, с. Новоласпа (Староласпинська сільська рада);

с. Чермалик, с. Орловське, с. Федорівка (Чермалицька сільська рада);

17) Шахтарський район:

с. Велика Шишівка, с. Тернове, с. Шапошникове (Великошишівська сільська рада);

с. Грабове, с-ще Балочне, с. Рівне (Грабівська сільська рада);

с. Дмитрівка, с. Верхній Кут, с. Дібрівка, с. Зрубне, с-ще Кожевня, с. Латишеве, с. Передерієве, с. Розсипне, с. Чугуно-Крепинка (Дмитрівська сільська рада);

с. Золотарівка, с. Дубівка, с. Новомиколаївка, с. Новопелагіївка (Золотарівська сільська рада);

с. Малоорлівка, с. Комишатка, с. Новоорлівка, с-ще Славне, с. Шевченко (Малоорлівська сільська рада);

с. Мануйлівка, с. Петрівське (Мануйлівська сільська рада);

с. Нікішине, с. Веселе, с. Круглик, с-ще Кумшацьке, с-ще Рідкодуб (Нікішинська сільська рада);

с. Орлово-Іванівка, с. Михайлівка, с-ще Степне (Орлово-Іванівська сільська рада);

с. Петропавлівка, с. Красний Луч, с-ще Польове, с. Стіжкове (Петропавлівська сільська рада);

с. Розівка, с. Шевченко (Розівська сільська рада);

с. Розсипне, с. Димитрова, с. Стрюкове, с. Тимофіївка (Розсипненська сільська рада);

с-ще Садове, с-ще Зарощенське, с-ще Захарченко, с-ще Зачатівка, с-ще Молодецьке (Садівська сільська рада);

с. Степанівка, с. Маринівка, с. Саурівка, с. Тарани, с. Червона Зоря (Степанівська сільська рада);

18) Ясинуватський район:

смт Верхньоторецьке, с. Василівка, с-ще Красний Партизан, с. Троїцьке (Верхньоторецька селищна рада);

смт Желанне, с-ще Восход (Желаннівська селищна рада);

смт Очеретине, смт Керамік (Очеретинська селищна рада);

с. Красногорівка, с. Веселе, с-ще Кам’янка, с. Новоселівка Друга (Красногорівська сільська рада);

с. Новобахмутівка (Новобахмутівська сільська рада);

с. Новоселівка Перша, с. Межове, с. Новопокровське, с. Скучне (Новоселівська Перша сільська рада);

с. Орлівка, с. Бердичі, с-ще Ласточкине, с-ще Петрівське, с. Семенівка, с. Тоненьке, с. Уманське, с. Яснобродівка (Орлівська сільська рада);

с. Первомайське, с-ще Невельське, с. Нетайлове (Первомайська сільська рада);

с-ще Піски, с. Водяне, с-ще Лозове, с-ще Сєверне (Пісківська сільська рада);

с. Розівка, с. Новоселівка, с. Пантелеймонівка (Розівська сільська рада);

с. Соловйове, с. Архангельське, с. Новобахмутівка, с. Новокалинове, с. Сокіл (Соловйовська сільська рада);

Еще новости в разделе "Украина"

Путешествия
Пора в отпуск!
Здоровье
Универсальная вакцина против гриппа: реальность или фантастика?
Путешествия
Какими будут ваши рождественские праздники в Торонто?
Анонс
Дар богов

Новости партнеров

Мы в телеграм