Украина Анжеліка Рудницька покаже «Сад чеснот»

2015-04-02 15:33 2711

3 квітня 2015 року о 17:00 відбудеться Один день в музеї Гончара з Анжелікою Рудницькою.

Традиції – це найміцніший фундамент держави, суспільства, це те, що пов'язує нас не лише із предками, а й між собою. Анжеліка Рудницька Стало доброю традицією перед Великоднем зустрічатися у музеї Гончара із співачкою, телеведучою, художницею Анжелікою Рудницькою.

Відомі українці і гості музею разом із провідними фахівцями музею готуються до Великоднього свята. Щороку ми ділимося своїми знаннями і досвідом, розповідаємо про традиції наших предків, занурюємося у їхній казковий, поетичний світ, створюємо маленькі дива своїми руками. Цьогоріч ми разом будемо : - пекти паску за традиційним рецептом; - випікати жайворонки; - писати писанки; - співати веснянки; - обмінюватися родинними рецептами; - фотографуватися в унікальних вінках; - зав'язувати хустки і намітки за модою наших прабабусь; - створювати унікальну "шутку" (декорувати вербові гілки до Вербної неділі); - декорувати великодні кошики від Асоціації українських флористів; - проводити благодійне дефіле в українському вбранні (від традиційного - до сучасного) за участі дизайн-студії «Світло» та бутік-ательє козацького одягу «Отаман».(Будемо раді, якщо ви долучитеся до дефіле, про це необхідно повідомити завчасно і ми з радістю оберемо для Вас вбрання).

Прикрасою вечора стане виставка циклу робіт Анжеліки Рудницької "Сад чеснот або Дерева-писанки" та виступ народного ансамблю «Роксоланія». Закликати мирну і щасливу весну разом з нами за традицією будуть Оксана Білозір, Тоня Матвієнко, Світлана Вольнова, Ольга Сумська, гурт "Врода роду", Андрій Князь, Альона Гребенюк, Марина Одольська, Юлія Гапчук, Наталя Шелепницька, Олег Панюта, Христина Бобкова, Ліля Братусь та інші. Захід проводиться в рамках Мистецької Оборонної Толоки «Захистимо Батьківщину разом!». Зібрані кошти будуть перераховані на святкування Великодня воїнам АТО.

Еще новости в разделе "Украина"

Новости партнеров

Мы в телеграм