Украина Людмила Монастирська виступить на сцені Національної опери України імені Т.Г. Шевченка в операх Дж.Верді «Бал-маскарад» та «Аїда»

2015-06-28 10:00 3585

 

Кінець 147-го театрального сезону в Національній опері України буде ознаменований двома виступами всесвітньо відомої співачки, солістки театру Людмили Монастирської. 1 липня вона виконає партію Амелії в опері «Бал-маскарад», а 8 липня – партію Аїди в однойменній опері Дж. Верді. Людмила Монастирська володіє лірико-драматичним сопрано рідкісної краси і сили. Зарубіжна критика називає її наступницею традицій Соломії Крушельницької та Марії Каллас. Сьогодні з Монастирською підписують контракти найпрестижніші театри планети - «Ла Скала», «Метрополітен Опера», «Конвент Гарден», Віденська та Берлінська опери. Вона виступає на одній сцені з Пласідо Домінго, Роберто Аланья, Ольгою Бородіною, Маріанною Корнетті, Саймоном Кінлісайтом.

Людмила Монастирська спеціалізується на операх Верді. Співачка пояснює: «Кожен співак має виконувати твори Верді або Пуччіні. Це залежить від його амплуа й голосу. І за власним бажанням це змінити неможливо. Мені підходить саме Верді, а для творів іншого композитора потрібно перелаштовувати голос. Тож я прихильниця того, щоб робити менше, проте якісніше. Твори Верді дуже зручні для мого голосу. Педагоги мене навчали, що Верді необхідно виконувати впродовж певного часу, щоб розспіватися, а потім підтримувати хорошу вокальну форму. Так воно в мене й виходить: у кожному сезоні я обов’язково маю кілька спектаклів «Аїда». З задоволенням також співаю Амелію в «Балі-маскараді»

«Бал-маскарад» - це спільний італійсько-український мистецький проект, створений за підтримки Італійського інституту культури в Україні. Над постановкою працювали італійський режисер Італо Нунціата та українські митці – диригент Володимир Кожухар, хормейстер Лев Венедиктов, сценограф Марія Левитська. 1 липня до Людмили Монастирської в партії Амелії приєднаються провідні солісти Андрій Романенко (Рікардо), Сусанна Чахоян (Оскар), Петро Приймак (Ренато).

Опера «Аїда» - перлина репертуару Національної опери України.

Її створював зірковий склад постановників: диригент Володимир Кожухар, хормейстер Лев Венедиктов, режисер Дмитро Гнатюк, художник-постановник – Тадей Риндзак, художник – Михайло Риндзак, художник костюмів – Оксана Лисик. 8 липня головні партії виконають Олександр Гурець (Радамес), Тетяна Пімінова (Амнеріс), Сергій Ковнір (Рамфіс).

За високі творчі здобутки Людмилі Монастирській торік вручили Національну премію України імені Тараса Шевченка. А в травні цього року вона стала володаркою Ордену «Зірка Італії», який присвоює уряд Італійської республіки.

 

Еще по теме

Еще новости в разделе "Украина"

Новости партнеров

Мы в телеграм