ВОЙНА В Украине «ТЕРИТОРІЯ А» ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

2015-11-15 14:34

 

13 листопада 2015 року до села Циблі Переяслав-Хмельницького району, що на Київщині, прибув столичний благодійний десант. Київські волонтери, серед яких – мистецька агенція «Територія А», Клуб успішних жінок Києва, Асоціація благодійників України, ГО «Берегиня», Event-group PR MUSI©, газета “Порадниця», волонтери і артисти привезли із собою подарунки і чудовий настрій.

Першою зупинкою благодійників став Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», де триває ремонт приміщень, тому будь-яка допомога надзвичайно важлива. Вразило, що діти і дорослі не кинулись розглядати подарунки, а почали обнімали гостей, як добрих знайомих. Зірки тут не дивина. Їдальня, де приймали гостей, як виявилося, відремонтована за кошти покійного Сергія Ларькіна (Ларсона).

В Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни, де нині проходять лікування наші захисники, столичні гості передали у відділення реабілітації воїнів АТО речі, смаколики, сантехніку і навіть унітази. А фінальною точкою подорожі був великий концерт «Територія А» збирає друзів».

У клубі госпіталю глядачі почали збиратися задовго до початку концерту – такої кількості зірок тут давно не бачили! Публіка одразу почала підспівувати «Червону Руту» чудовому автору і виконавцю Олегу Павлишину, підтанцьовували чарівним дівчатам із гурту «Врода». Особливо уважно присутні слухати народного артиста Росії Володимира Назарова, який не лише співав, а й розповідав, чому він з нинішньої Росії емігрував в Україну. Неймовірно пожвавилась публіка, коли Марина Одольська заспівала пісню «Твій літак». Цей момент ностальгії повернув усіх в епоху легендарного хіт-параду «Територія А», навіть з-за куліс артисти кричали: «Дя-ку-є-мо!». Примусила усіх плакати Марина під свою пісню «Я забуду твої очі», артистки та успішні жінки запросили на танець із залу наших захисників, перетворивши концерт на майже родинне свято. Шаленими оплесками зал зустрічав геніального українського скрипаля із Канади Василя Попадюка, після першої композиції півтисячний зал стоячи аплодував і вигукував «Браво!». Українці, котрі скучили за справжніми емоціями і неформатною музикою, нарешті мали можливість доторкнутися до прекрасного. Несподіванкою концерту стало тріо у складі Анжеліки Рудницької, Марини Одольської та Василя Попадюка, які виконали разом пісню «Якщо любиш – кохай!» Фінальною крапкою благодійного концерту був виступ незмінного обличчя «Території А» Анжеліки Рудницької. Гімн України традиційно співали усі – і артисти, і благодійники, і глядачі.

- «Територія А» запрошує до спільного благочинства усіх охочих, - розповідає одна з організаторів та ініціаторів акції Анжеліка Рудницька. – Я надзвичайно вдячна усім добрим людям із великими серцями, які відгукуються на мої прохання допомогти нашим пораненим і діткам. Переконана, що не лише матеріальні речі, а й наше спілкування і пісні матимуть колосальний ефект і стануть натхненням для одужання воїнам. Особливо вдячна моїм колегам – артистам, які благодійно виступають вже не перший раз у наших концертах. Приємно, що саме таким чином ми відзначаємо 20-ліття легендарного хіт-параду «Територія А». Сподіваюсь, за рік відзначення нашого 20-ліття ми встигнемо організувати 20-ть концертів для наших захисників".

Прес-служба МА «Територія А» 044-531-97-53

Еще новости в разделе "ВОЙНА В Украине"