Детали Ольга Червакова цинічно бреше про законопроекти, - журналіст

2016-06-07 09:00 5575

 

Народний депутат України Ольга Червакова маніпулює фактами і бреше про законопроекти, які виносяться на голосування у парламенті. Про це заявив журналіст і громадський діяч ОлекВеремко-Бережний.

Конфлікт стосується законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України (щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій)». Громадськість подала проект закону про мовні квоти, однак група депутатів, в тому числі й Ольга Червакова, «протягнули» на голосування альтернативний документ, який дозволяє деяким радіостанціям взагалі не пускати в ефір україномовний контент.

 Однак на загал Червакова заявила, що альтернативний законопроект має ті самі норми, що й основний. «Я не розумію, що заважало Самопомочі дати голоси за альтернативний законопроект, коли не пройшов основний. Адже він містить ті самі норми… Частку пісень українською мовою в 3822-1 чомусь трактували як «від 0 до 35%». Але це також неправда. В законопроекті дійсно йшлося про інакші умови для нішевих форматів, але не про нуль! Що робити радіостанціям, які транслюють лише класичну музику? Або лише італійську? В Україні просто нема пісень українських виконавців італійською мовою, а української класики небагато», - написала Червакова на своїй сторінці у соціальній мережі.

На це ОлекВеремко-Бережний заявив, що Червакова говорить неправду, маніпулює фактами, бо розраховує на некомпетентність загалу. Однак Ольга Червакова коментар журналіста до свого посту видалила.

«Особливо фейспалмово тішить, коли твій коментар видаляє – уявіть – перший заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики у Верховній Раді. Зі «свободою слова» тепер ясно, а «інформаційна політика», видно, така: інформації не надавати. Що ж, пані Ольго, бачу, ви залишили різкіші коментарі, бо вони радше компрометують коментаторів, ніж вас. Але прибрали питання, яке, мабуть, під сумнів ставить вашу компетентність або припускає, що ви розраховуєте на некомпетентність загалу», - написав Веремко-Бережний.

Порівнявши обидва законопроекти, можна побачити суттєву різницю між ними. Так званий альтернативний містить чимало лазівок, які дозволяють обійти закон.

Як відомо, раніше у Ольгу Червакову у брехні звинуватив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. (http://368.media/2015/05/27/4erva/).

А у квітні цього року нардеп збрехала своїм колегам у Верховній Раді. З парламентської трибуни вона запевнила депутатів, що вони мають право припиняти повноваження місцевих рад. Те саме Червакова прописала у пояснювальній записці до проекту постанови про розпуск Коцюбинської селищної ради на Київщині. Однак Вищий адміністративний суд України скасував постанову Верховної Ради як протизаконну (http://ru.golos.ua/politika/chervakova_podstavila_kollegdeputatov_svoim_postanovleniem_o_rospuske_poselkovogo_so).

 

 

загрузка...
загрузка...

Еще новости в разделе "Детали"

Мы в телеграм