Политика Тимошенко вернулась в политику. Но "любі друзі" ей совсем не рады

2014-03-21 14:45 881

Сегодня, впервые за последние 2,5 года экс-премьер появится в прямом эфире украинского телеканала. Как сообщил в своем блоге экс-депутат от "Батькивщины" Анатолий Гриценко, Тимошенко примет участие в политическом ток-шоу. Правда, уточнил, что после прихода к власти ее людей, ситуация в стране стала критичной.

"За ці два дні після Вашого повернення ситуація лише погіршилася, вона вже стала критично небезпечною!, - пишет в своем блоге в прошлом успешный министр обороны страны и не так давно со скандалом вышедший из "Батькивщины" Анатолий Гриценко, - Не лише Крим, Україну зливають. Неспроможність і бездіяльність Президента і міністрів-силовиків уже не можна приховати. Це бачить уся країна, українське суспільство. Непрофесійність, бездіяльність, аморфність (а ще й злодійкуватість!) влади деморалізують не лише Крим і військових у Криму – деморалізуються армія і силові структури загалом, поширюються недовіра до влади, неспокій і збурення по всій країні".

Более того, в своем обращении к экс-премьеру, Гриценко настоятельно рекомендует не медлить и сменить новую власть Украины на другую новую власть: "Юлія Володимирівна, відкиньте свої партійні інтереси, власні президенські плани, особисту симпатію до нинішніх керівників держави – все це зараз другорядне й неважливе, повірте. Треба діяти негайно..."

Еще новости в разделе "Политика"

Новости партнеров

Мы в телеграм