Украина Украинцам продают 800 видов бесполезных и опасных лекарств (ВИДЕО)

2014-12-15 14:09 1265

Лікар-педіатр вищої категорії, та колишній головний педіатр України Анна Горбань розповіла, що більшість препаратів не є дієвими, хоча можуть призвести до тяжких наслідків.

«Більшість препаратів, якими самостійно користуються люди не є ефективними. Фармацевтична промисловість має 800 видів, вони фактично не працюють. Ступінь ефективності менший ніж побічні дії, які вони можуть викликати.

Працюють жарознижувальні – це група ібупрофену, який є не стероїдним протизапальним засобом. Трошки працюють антигістамінні препарати, які зменшують нежить», - зауважила лікар.

Також Анна Горбань зазначила, що ватно-марлева пов’язка не захистить людину від захворювання, тому що  наразі не існує жодної системи, яка фільтрувала б віруси.

«На сьогоднішній день не існує жодної системи, яка фільтрувала б віруси. Коли люди одягають маски і думають, що вона їх захистить від хвороб, то вони помиляються. Віруси не фільтруються.

В Україні лікарі ходять в масках, проте за кордоном їх надягають тільки коли можливі контакти з рідиною або кров’ю. Є респіратори, які можуть на 30 хвилин давати певний рівень захисту, але не більше», - розповіла вона.

Окрім цього Анна Горбань зазначила, що система охорони здоров’я в Україні «важко хвора», тому її необхідно реформувати. 

Еще новости в разделе "Украина"

Новости партнеров

Мы в телеграм