ВОЙНА В Украине фото У музеї історії міста Києва - «Різдвяна казка кінця ХІХ століття»

2015-12-21 11:13

У музеї історії міста Києва з 23 грудня 2015 року до 20 січня 2016 року пройде виставка «Різдвяна казка кінця ХІХ століття».

Бажаєте дізнатися як готувалися до святкування Різдва заможні киянки у ХІХ столітті, у що були вдягнені іхні дітлахи та в які іграшки вони грали? Отже, саме час завітати до Музею історії Києва та зануритися у неповторну атмосферу передноворічних та різдвяних свят наших пращурів.

На виставці ви не лише побачите елегантне жіноче вбрання й аксесуари, дитячий одяг та іграшки епохи Модерну, але й зануритеся у чарівні інсталяції, присвячені зимовому Києву минулих сторіч, який як і сьогодні напередодні Різдва живе в очікуванні див.

Вишукані вечірні сукні, костюми для візитів та витончений домашній одяг експозиції доповнять різноманітні вінтажні та антикварні дрібнички, серед яких - предмети побуту, дитячі колисочки, іграшки, ляльки, ведмедики Тедді, а також колекція новорічних іграшок із вати та текстилю.

Представлені експонати – це колекція директора Музею історії моди і колекціонера Марини Іванової, яку вона збирала останні 30 років. В її Музеї нині можна знайти понад 150 історичних костюмів та кілька сотень аксесуарів XVIII–XX ст. як із України, так і Західної Європи та Америки.

Перлиною музейного зібрання Марини Іванової є «дитяча кімната»: дитячі іграшки, колекція ляльок та одягу для них, велосипеди та візочки.

За останні чотири роки колекцію Музею було представлено в Національному музеї мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків (м. Київ, 2011 р.), Національному музеї ім. Андрея Шептицького (м. Львів, 2012 р.), Музейно-виставковому центрі «Музею історії міста Києва» (м. Київ, 2012 р.), Донецькому обласному художньому музеї (2013 р.), Мінському національному художньому музеї, Гомельському палацово-парковому ансамблю ( 2015 р.), Державному музеї історії релігії (м. Гродно, 2015 р.), Музеї в Мукачево «Замок Паланок», Національному художньому музеї (м. Чернівці, 2015 р.).

Музейне зібрання Марини Іванової є автентичною колекцією, де експонати збережені та відреставровані в єдиному екземплярі. Тож, експозиція виставки безумовно сподобається як дорослим, так і дітям!

 

Еще по теме

Еще новости в разделе "ВОЙНА В Украине"