Детали Закон один для всіх! – під Офісом генпрокурора вимагали посадити Порошенка

2022-02-10 17:16
 
 
Щойно під Офісом генерального прокурора завершилася акція «Державна зрада не передбачає особистого зобов'язання».

«Наша країна потребує єдності. Ніщо сьогодні не зможе об'єднати Схід і Захід України краще, ніж арешт Петра Порошенка. Має бути реалізований суспільний запит на справедливість у вигляді невідворотності покарання за скоєнні злочини.
 За Мінські угоди, якими тепер Україні викручують руки. За фінансування Л/ДНР, за політичні репресії, за Свинарчуків та атаки на добровольчі батальйони, за «жму руку, абнімаю» з Путіним», – заявив на заході Ігор Криворучко (https://t.me/ihor_kryvoruchko).

На акції виступив Володимир Проценко, офіційно визнаний постраждалим учасником Революції Гідності. А також Юрій Хорт, який розповів як провів за ґратами два роки за розірваний портрет Петра Порошенка.
 
«Ми підтримуємо державне обвинувачення і вважаємо, що Порошенко маючи необмежені фінансові ресурси може ухилятися або впливати на слідство і продовжувати злочинну діяльність.

Тому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання є недостатнім і має бути бути замінений на тримання під вартою», – заявили активісти (https://t.me/ihor_kryvoruchko/11).
 

 

Еще новости в разделе "Детали"