Детали фото VІІ Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Fest-2019»

2019-06-04 11:09 2901

VІІ Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Fest-2019» протягом двох днів 8 та 9 червня 2019 року  буде проходити у Києві (9 червня) та Бучі (8 червня). Фестивальні події відбуватимуться: у класичному форматі у літньому театрі парку м. Буча та на сцені Національної оперети України, у форматі  «open-air» – мальовничий парк міста Буча (вул. Інститутська, 56), Арка дружби народів.

Засновники та організатори фестивалю: Київський національний академічний театр оперети та Бучанська міська рада.

Фестиваль проходить за підтримки Київської міської державної адміністрації,  Київської обласної державної адміністрації та Департаменту культури КМДА.

У «О-Fest-2019» беруть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Ірану, Казахстану, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Узбекистану, України.

Традиційно фестиваль відвідають почесні гості – Надзвичайні та Повноважні Посли країн-учасниць, керівники, диригенти та артисти провідних музичних театрів світу, відомі політики та представники влади, знані діячі культури і мистецтва.

«Для Національної оперети України «О-Fest» важливий тим, що дає, перш за все, художнє, професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл із різних країн, - вважає Богдан Струтинський. - А для глядачів – це прекрасне шоу! Український глядач має змогу побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо! Фестиваль сприяє популяризації жанру оперети, також це ефективна реклама Національної оперети в Україні та у світі. Фестиваль класичної музики – ознака високої культури міста, держави. Фестиваль класичної музики звеличує культуру країни».

Дводенною програмою фестивалю передбачені широкомасштабні мистецькі акції та розмаїття дитячих розваг. Будуть представлені скульптурні експозиції, виставки живопису та графіки, інсталяції сучасного мистецтва, інтерактивні візуальні проекти. Відбудуться виступи каскадерів, музикантів, танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, театралізовані постановки. Головною подією фестивалю стануть Гранд-концерти, в яких беруть участь іноземні та українські артисти.

Творчий потенціал фестивалю щороку зростає – учасниками «О-Fest-2019» є понад 50 творчих колективів та більше, ніж 750 учасників різноманітних творчих напрямків. Гранд-концерт фестивалю у Бучанському міському парку щороку збирає рекордну кількість глядачів завдяки зростаючому колу учасників, а Гранд-концерт на сцені Національної оперети України набуває світової популярності. Щирість і повага, шанування національних цінностей різних народів, гостинні традиції України з року в рік приваблюють все більше країн-учасниць фестивалю.

«О-FEST» об’єднає світ музикою!                                   

 

Запрошуємо журналістів та представників ЗМІ!

VІІ Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу      «О-Fest-2019» пропонує спеціальну програму для журналістів та представників ЗМІ, які бажають висвітлювати фестивальні події.

8 червня 2019 року

14:00 - відправлення акредитованих журналістів та представників ЗМІ автобусом від Київського театру оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3) до Бучі (вул. Інститутська, 56);

15:15 - прогулянки алеями мальовничого парку міста Буча та знайомство із мистецькими локаціями фестивалю;

16:00 - фуршет для представників преси;

17:00 - урочисте відкриття;

17:30 - прес-конференція за участю представників влади, дипломатів, організаторів фестивалю, провідних митців;

18:15 - вільне спілкування із учасниками фестивалю;

19:00 - Гранд-концерт за участю колективу Національної оперети України та артистів провідних музичних театрів світу.

По закінченню Гранд-концерту – повернення автобусом до Києва      (вул. Велика Васильківська, 53/3). Програма фестивалю додається.

 

Акредитація для журналістів обов’язкова за тел./viber: 099 22 77 103

Електронна пошта: e-mail: operetta.teatr@gmail.com

загрузка...
загрузка...

Еще по теме

Еще новости в разделе "Детали"

Мы в телеграм