Детали Митрополит Драбинко заявил о религиозном сатанизме и унижениях на хэллоуин

2016-11-01 14:52

Митрополит Олександр Драбинко змушений був відреагувати на суспільну дискусію та звернення парафіян щодо іноземного "свята Геловін", яке так нав'язують українцям.

Від імені православних священиків попереджаємо: надягаючи святкові маски, мало хто замислюється про те, що разом з ними переймають образи сатанинської нечисті і в деякій мірі, бісівське світовідчуття. Люди уподібнюють себе бісам і тим самим принижують і знищують свій образ, даний їм Богом.

Релігійний сатанізм в змісті Геловіна проявляється буквально у всьому. Наприклад важливим атрибутом сучасного біснування є така «мила забава», як випрошування і роздаровування цукерок та інших солодощів. По суті, це ритуал приношення їх темним силам. Але школярі про це не знають. Як і їхні батьки, що розчуленні дивляться на дитячі забави не вдаючись в суть.

Задовго до вихідних столицю України заповнили атрибути нечисті, ряд закладів нічного типу "прикрашали" фасади перевернутими хрестами. Парафіяни неодноразово зверталися за реакцією, вдячний також народним депутатам які не промовчали, своє обурення висловив Андрій Лозовий:

"Я як митрополит розумію, що мої ідеї можуть бути не підтримані в інтернеті та не отримають широкого охоплення, тому разом з громадою Спасо-Преображенсього собору, де веду службу, вирішили гроші зібрані з пожертвувань за останній період витратити на соціальну рекламу в місті.

Наша мета - відмова від нав'язуваних традицій, які не відповідають християнським звичаям українського народу" - зазначає митриполит Олександр.

Закликаємо всі морально здорові сили нашого суспільства протистояти насадженню елементів сатанізму. Ми зробили перший хоч і не популяний публічний крок, наступний має бути бойкот «Геловіна», де б його не намагалися відзначати.

Еще по теме

Еще новости в разделе "Детали"