Детали видео 10 ноября в украинский прокат выходит непредсказуемый триллер "Прибытие"

2016-11-03 10:41

Непередбачуваний трилер у жанрі science-fiction з п’ятиразовою номінанткою на Оскар Емі Адамс у головній ролі. Невідомі об’єкти входять в атмосферу Землі. Контакт з інопланетними видами неминучий. Чим загрожує людству візит прибульців? Щоб зрозуміти це, уряд запрошує на «переговори» відому лінгвістку. Ризикуючи власним життям, вчена розгадує таємницю минулого, з якою пов'язане загадкове прибуття.

Оригінальна назва: ARRIVAL

Старт в Україні: 10.11.2016

Жанр: науково-фантастичний трилер

Режисер: ДЕНІ ВІЛЬНЬОВ («Полонянки», «Сікаріо»)

У ролях: ЕМІ АДАМС («Бетмен проти Супермена», «Великі очі», «Людина зі сталі»), ДЖЕРЕМІ РЕННЕР («Перший Месник: Протистояння», «Еволюція Борна», «Місія Неможлива: Нація Ізгоїв») ФОРЕСТ ВІТАКЕР ( «Шульга», «Повернення героя», «Останній король Шотландії»)

 Непередбачуваний трилер у жанрі science-fiction з п’ятиразовою номінанткою на премыю «Оскар» Емі Адамс у головній ролі. Невідомі об’єкти входять в атмосферу Землі. Контакт з інопланетними видами неминучий. Чим загрожує людству візит прибульців? Щоб зрозуміти це, уряд запрошує на «переговори» відому лінгвістку. Ризикуючи власним життям, вчена розгадує таємницю минулого, з якою пов'язане загадкове прибуття.

Еще по теме

Еще новости в разделе "Детали"