Коронавирус фото Львовским медикам вместо защитных комбинезонов купили одноразовые накидки

2020-03-30 08:12 2652

У соцмережах виклали фото спецодягу, який закупили для медиків львівської інфекційної лікарні.

Інформацію на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила волонтер, депутат Львівської облради  Мирослава Бабінська.

“Не знаю, як про це написати. Як збагнути здоровою головою. Крім ненормативної лексики і бажання розстріляти сук – іншого нема”, – зазначила Мирослава Бабінська, повідомляє pravdalviv.com.

Волонтер написала, що їй зателефонував знайомий колега, який на той момент був в обласній інфекційній лікарні. Відділення номер 5.

“Я доводила йому, – продовжила Мирослава Бабінська – що виділено кошти, закупівлі йдуть повільно, бо товару нема в наявності, а інфекційна лікарня взагалі є пріоритетною в забезпеченні і т.д. і ось мені скинули фотографії тих “захисних” комбінезонів, які медики отримали. Фотографій не коментую, дивіться самі. Дивіться, Олександр Ганущин, Максим Козицький, топ-медики Львівщини! Дивіться, шановні медіа.

Коли вірус перестане бавитися в піжмурки в почне, як в Італії, косити сотнями, хто посміє вимагати щось від медика, який в епіцентрі небезпеки не має найважливішого – індивідуального захисту. Я вимагаю негайно розібратися, хто закупив ці костюми! Прошу волонтерські спільноти, хто може, допоможімо 5-му відділенню індивідуальним захистом. А, може, і не тільки цьому відділенню? Бо іноді за бравими рапортами, що все закуплено/забезпечено/передбачено ховається чиясь некомпетентність або халатність”.

Зазначимо, що Львівська облрада на своїй останній сесії 12 березня виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом. 

Подпишись на наш ТЕЛЕГРАММ- КАНАЛ, узнай больше

Еще по теме

Еще новости в разделе "Коронавирус"