Детали ВАЛЕРІЙ ДАВИДЕНКО: регіонал, БППешнік чи обличчя Зеленського в Чернігівській області?

2019-03-04 13:00

 

5 років «новій» владі. Суспільство за цей час пережило розстріли на Майдані, революцію Гідності і особисте становлення як нації. До цього часу йде війна на сході нашої країни. Всі добре та з огидою пам’ятають представників Партії регіонів, які колись зверхньо заявляли всім, що вони прийшли назавжди. Не склалося. Якою ціною далося нашому народу це «не склалося», вище вже згадано. Але як виявляється не у всіх така гарна пам'ять, у декого значно коротша.

Наші журналісти вирішили проаналізувати нинішніх гравців в Чернігівській області з Партії Регіонів, котрі за часів Януковича дерибанили бюджетні кошти, будували схеми та паратизували на грошах платників податків.

На сьогодні одим із «визначних та одіозних» екс-регіоналів в області є Давиденко Валерій. За часів Януковича в 2013 - 2014 роках був заступником міністра аграрної політики, куди його призначив для відмивання грошей та махінацій з державними коштами віце - прем`єр - міністр Арбузов Сергій. І він не підвів свого патрона. За часів своїх повноважень Валерій став головним героєм в багатьох фінансових скандалах з державними грошима. Ось один з прикладів, коли Давиденко потрапив аж в міжнародний скандал і тим самим наніс нашій державі значні збитки. Отримавши в Китаї кредит на 3 млрд доларів в обмін на поставки зерна, він через підпорядковану йому Державну продовольчо-зернову компанію України відправив вантажів лише на $ 153 млн. А замість Китаю українське зерно за завищеними цінами експортувалося в Ефіопію, Іран, Швейцарію, Єгипет та навіть повстанцям у Сирію. Також серед головних в той час «бізнесових» звершень колишнього регіонала є банальний віджим митного терміналу в Чернігові, лобіювання його закриття та потім відкриття власного митного терміналу у місті Козелець Чернігівської області. Звичайно це все він робив не один, а під «кришою» та за благословення Арбузова.

Восени 2014 р. в одному з округів Чернігівської області несподівано для сторонніх, і природно для політтехнологів, був обраний народним депутатом Валерій Давиденко. Хоча він був пов'язаний з конкурентною командою Арбузова із "Заступа", та все же вступив до лав БПП у Верховні Раді. Так як бажання наживи штовхало бути ближчим до владних кабінетів та паразитувати на державному бюджеті. Під час парламентських перегонів партія «Заступ» разом з нашим «героєм» відзначилася найбільшою кількістю замовних «відбілюючих» матеріалів у ЗМІ.

Сам Давиденко буквально вимостив собі дорогу до парламенту грошовими купюрами. Цинічно користуючись тим, що весь його виборчий округ з центром в місті Бахмачі є глибоко депресивним та слабко розвиненим, політтехнологи застосували просту та дієву схему підкупу голосів за принципом мережі. А регіоналівські методи залякування та цькування конкурентів з перманентним вивозом в ліс дало свої «плоди».

На місцевих виборах 2015, Валерій Давиденко керує політичним проектом Адміністрації Президента, куди «заховали» всіх одіозних регіоналів, партією "Наш Край». На тих місцевих виборах обласний "Наш Край" показав найкращий результат в Україні. Очевидно, що всеукраїнській куратор Віталій Ковальчук (заступник голови Адміністрації Президента) оцінив «зусилля» Давиденка і результат його команди, і дозволив «деребаненити» державні замовлення між своїми компаніями, а кошти від завищених цін на товари розподілялися на роздачу грошей виборцям («Петіна тисяча») – все для перемоги Гаранта. Поставивши свою людину губернатором, Олександра Мисника, Давиденко почав грошові махінації приміняти на нашому обласному бюджеті, на наших сплачених податках.

Сьогодні Давиденко Валерій відповідає повністю за результат кандидата Порошенка. Це звично чути. Але те що він, Валерій Давиденко, куратор нових обличь команди Зеленського – то це вже шок для людей. Він пролобіював офіційним обличчям Халімона Павла представляти Володимира Зеленського у нас в області, котрий в 2015 році балотувався до Прилуцької районної ради та Чернігівської обласної ради від політичного проекту «Наш край». Деталі про нього згодом…

Вибираючи Зеленського чи Порошенка, «БПП-Солідарність» чи «Наш край» ми вибираємо схемщика-регіонала, котрий перефарбувався в БППешніка.

Як то кажуть: no comments.

Для чого ця стаття ? Тому, що зараз у нашому суспільстві практично зійшли нанівець розмови про злодіяння Партії регіонів. Але найгірше те, що деяка вищезгадана людина досі не відмовились від ідей рідної Партії Регіонів і особливо цього не приховує. Результат - заведення в команду до Мисника своїх людей, а саме: Приходька Бориса – друга Саші Януковича-молодшого, Сеня Олександра – старшого товариша Арбузова… Але це вже в наступних розслідуваннях.

Не приховує свої методи Валерій Давиденко, і при першій – ліпшій нагоді, застосує свої регіоналівські інструменти роботи і до звичайних людей разом із своїми ідеалами. Тільки вже ціна їх повернення буде занадто високою…

Еще по теме

Еще новости в разделе "Детали"