Курьезы фото Юна американка допомогла відшукати учасника штурма Капітолію через сайт знайомств

2021-08-02 14:42

20-річна американка поділилася історією про те, як вона використовувала сайт знайомств Bumble, щоб допомогти американському Федеральному бюро розслідувань розкрити учасника штурму будівлі Капітолію.

За її словами, мотивацією для допомоги уряду США став заклик американського президента Джо Байдена до населення допомогти в розкритті заворушень в Капітолії. Так, захисниця ліберальних цінностей перетворила свій профіль в Bumble: видалила свою фотографію з феміністичним посилом і виставила себе прихильником консервативних ідей. У додатку дівчині вдалося зв'язатися з 32-річним Ендрю Квентіном Таако - одним з підозрюваних в участі в безладах 6 січня. Він вислав дівчині фотографію, на якій американець, ймовірно, бере участь в штурмі Капітолію, а також поділився історією про те, як йому залили лице перцевим балончиком.

Клер зав'язала листування з Таако, в профілі якого вказувалося, що він знаходиться в американському штаті Вірджинія. Після що не викликають підозри люб'язностей і ослаблення пильності співрозмовника дівчина стала допитувати Таако. Він підтвердив, що в момент штурму капітолійської будівлі він знаходився неподалік від місця подій. Вона умовила підозрюваного поділитися фотографією, на якій його чітко видно серед учасників січневого штурму, на що чоловік погодився і додав, що зображення було зроблено перед тим, як американський поліцейський залив його обличчя перцевою сумішшю.

Як тільки припущення Клер про участь в штурмі Капітолію підтвердилися, вона знайшла профіль чоловіка на Facebook і передала отримані відомості ФБР.

Через три місяці з дівчиною зв'язався спеціальний агент, щоб уточнити у неї деякі відомості. Через півроку після початку діалогу в Bumble учасник штурму був заарештований. Подальше розслідування довело, що чоловік дійсно брав участь в штурмі будівлі Капітолію і був помічений в насильницьких діях стосовно співробітників правоохоронних органів. 

Еще по теме

Еще новости в разделе "Курьезы"