Политика Шановні краяни, дорогі прикарпатці!

2013-12-01 22:09

Напружена ситуація, яка сьогодні панує у суспільстві, викликає в мене занепокоєння. Я стурбований тим, що в країні порушено громадський спокій, права та свободи громадян.

Сьогодні я в телефонному режимі провів консультацію з керівництвом країни, зокрема, з першим Віце-прем’єр-міністром України Сергієм Арбузовим. Він запевнив мене, що керівництво держави незмінне у своєму євроінтеграційному курсі. Найближчим часом до Брюсселю виїде робоча група для доопрацювання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відтак, є велика ймовірність, що угоду буде підписано ще до кінця цього року.

В даному контексті хочу зазначити, що на минулому тижні я мав зустрічі з представниками дипломатичних місій кількох європейських держав – генеральним консулом Республіки Польща у Львові та консулом Італійської Республіки. Вони спокійно ставляться  до перебігу суспільно-політичних процесів в Україні,  розуміють та поважають дії української влади, а також запевнили мене, що двері у Європу для України завжди відкриті.

Але для цього в країні та на Прикарпатті зокрема мають бути збережені громадянський мир, спокій та нормальне функціонування усіх галузей народного господарства. Забезпечено законність та правопорядок.

Я засуджую усі прояви агресії та насильства, від кого вони б не виходили. Переконаний, що правову оцінку таким діям мають дати уповноважені на це Законом інституції, а політичну оцінку дасть український народ на наступних виборах у березні та жовтні 2015 року.

Звертаюсь до всіх мешканців нашого краю із закликом зберігати спокій та толерантність. Діти повинні ходити до школи, студенти – до вищих навчальних закладів, батьки повинні працювати, а літні люди отримувати належне пенсійне забезпечення.

Я вірю в мудрість наших громадян, я вірю в мудрість Президента, я вірю у світле європейське майбутнє українського народу.

З повагою

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Чуднов

Еще новости в разделе "Политика"