ВОЙНА В Украине Звернення голови Дніпропетровської ОДА

2013-12-02 18:03

Шановні співвітчизники! Дорогі земляки!

Як голова обласної державної адміністрації, звертаюся сьогодні до всіх жителів Дніпропетровщини, політичних партій, громадських організацій, профспілок. До всіх, хто небайдужий до майбутнього нашого регіону, до майбутнього України.

У цей непростий для країни час я закликаю вас зберегти те, що завжди відрізняло Дніпропетровщину. Зберегти нашу виняткову толерантність. Зберегти здатність спокійно і виважено вирішувати будь-які проблеми і розбіжності мирним шляхом.

Президент і Уряд України підтверджують незмінність курсу країни на європейську інтеграцію. Сьогодні ми взяли тайм-аут у підписанні Угоди про асоціацію. Ми взяли його для того, щоб зберегти стабільну роботу підприємств і робочі місця. Щоб отримати гарантії захисту національних інтересів України. Щоб розмовляти з Європою, як рівні партнери, а не як бідні родичі.

Для Дніпропетровщини - промислового лідера країни - ця пауза, як ковток повітря. Ми повинні використати цей час ефективно. А для цього нам життєво потрібна стабільність - політична й економічна. Кожен день, кожну годину протистояння віддаляє нас від європейської перспективи.

Сьогодні на Дніпропетровщині в рамках закону проходять мирні демонстрації. Ніхто не перешкоджає і не буде перешкоджати їх проведенню. Але головна загроза на даний момент - політичні провокації. Ми всі бачили, до чого вони можуть призвести. Від кого б не виходили такого роду дії - я вважаю їх неприпустимими.

Я закликаю Уряд України забезпечити всебічне і повне розслідування інциденту на Майдані Незалежності в Києві. Невиправдана жорстокість по відношенню до наших громадян, наших дітей отримала різко негативну оцінку з боку Президента України. Цю ситуацію з глибоким обуренням сприйняв український народ і міжнародна громадськість. Цей випадок не може і не повинен залишитися безкарним.

Водночас, закликаю всі політичні сили, всі громадські організації, всіх активістів та громадян винести уроки з цієї ситуації, не піддаватися на провокації. Пам'ятати, що життя і здоров'я людини - найвища цінність, у порівнянні з якою загасають всі політичні цілі.

Дорогі земляки!

Дніпропетровщина - індустріальне серце України. Саме від нашої роботи залежить стан економіки країни. Тому сьогодні для нас винятково важливо забезпечити нормальну роботу промислових підприємств, транспорту, шкіл, лікарень, дитячих садків.
Я щиро вдячний всім вам за те, що ви підтримуєте громадянський мир і спокій у нашому регіоні.

Ми просто зобов'язані не допустити загострення економічних проблем, які завжди супроводжують дестабілізацію. Наша толерантність, наша взаємна повага - гарантія мирного і спокійного вирішення найскладніших питань, гарантія нормального розвитку Дніпропетровщини та України.

Еще новости в разделе "ВОЙНА В Украине"