Украина Між містами України простягнеться «УкрЛінія»

2014-03-05 08:22 1387

Народний орнамент, інтегрований у графіті, подорожуватиме містами України, залишаючи відбиток єдності

У Києві на бульварі Дружби Народів простягнулась УкрЛінія, що нагадує про важливість єдності та підтримки один одного. Маркування у вигляді універсального орнаменту наноситься на різноманітні поверхні – від стіни і міського транспорту до одягу та еко-торб. Авторами проекту «УкрЛінія» були Філіп Піщик та учасники групи «Bluemoloko». Проект створили ще у 2008 році.

Дуже простим виразним жестом змінюється поверхня, котра набуває цілковито нового змістового звучання. Автори мали на меті показати об’єднувальну силу мистецтва і це об’єднання направлене на різні регіони країни. Наступними містами, де з’явиться проект «УкрЛінія», що складається з фотографій та відеоматеріалів, інсталяцій та графіті, будуть Сімферополь, Харків, Одеса.

«Те, чим ви займаєтесь є проявленням патріотизму та підняття духу. Ми повинні бути єдними, ми повинні бути єдиною країною незалежно від кольору шкіри та мови спілкування» - Дмитро, 24 роки.

«Ми всі повинні згадати, що всі ми українці і всі живемо в одній країні. Громадянська війна нікому непотрібна» - Сергій, 40 років.

«Мир - це найголовніше в душі та житті людини, і було б неправильно його порушувати» - Аня, 26 років.

З роботою «УкрЛінія» група «Blue moloko» отримала Приз громадськості у PinchukArtCentre в 2009 році. Премія встановлюється PinchukArtCentre і присуджується кращим українським художникам у віці до 35 років.

По материалам: biggggidea.com

загрузка...
загрузка...

Еще новости в разделе "Украина"

Мы в телеграм