За что задержали Игоря Гужву? Олена Мельник

2017-06-23 09:45 46802

Щодо хабарництва Ігоря Гужви. Додам свої п‘ять копійок, хоча розумію, що ботозбоченці зараз напишуть про 30 срібняків. Хай пишуть! Ті, хто знають мене - не повірять! Так само і я дуже сумніваюсь у закидах щодо вимагання неправомірної вигоди редактором впливового опозиційного інформресурсу.

Колись, задовго до його заробітчанства у Москві, а потім редакторства у Газета Вести та СТРАНА.ua - ще за часів Сегодня - саме Гужва був категоричним противником "джинси". У будь-якому вигляді. І загалом корупції в українській журналістиці. Зізнаюсь (не для протоколу), особисто зваблювала... Але отримала тверде "Ні": розміщення на шпальтах газети та сайті - виключно через інфоприводи. Або з плашкою "Реклама". За це - реально респект!

Звісно, час змінює людей. А сусідні спецслужби, за легендою, вміють досить вправно "промивати мізки", особливо окремим українським "політемігрантам"... Але! Просто - НЕ вірю!!!

До того ж токсично дивує озвучена звинуваченням сума хабаря. "10 тис дол за нерозміщення компроментуючих матеріалів на діючого політика", - написав Юрій Луценко.

Для інформаційного менеджера рівня Гужви (восьме місце у liveinternet) - це хіба на шкарпетки та панчохи.  Немає навіть сенсу ризикувати, ще й у час, де-факто, силової облоги видання.

Окрема тема - демонстративна ватність Гужви. І загалом тих цінностей, які він останнім часом активно пропагує...  Особисто мене не здивували б юридичні претензії до пана Гужви за цілим букетом статей ККУ стосовно нацбезпеки та оборони (до речі, як і до його адвоката Олени Лукаш). Але це точно не справа ДФС! Скоріше Служба безпеки України. Але у слідства спецслужби, мабуть, нині інші пріоритети.

Тому з Гужви зліпили банального здирника. Добре, що хоч не гвалтівника!

Тим часом справжні шахраї-рекетири та феєричні представники псевдо-журналістики і далі "плавають" на ринку. 

Бля*а, і не тонуть! Бо, вочевидь, мають купу впливових френдів. І не лише у соцмережах... Тому і далі грають за схемою гарного та поганого слідчого. "Пухнастий" - це @Игорь Мизрах (він же начебто двоюрідний брат прем‘єра Гройсмана).

"Злий геній" - це Taras Chornoivan. Останнього, до речі, 2013 року затримала міліція Вінницької області за вимагання 400 тис грн у ректора місцевого медичного ВНЗ. За тодішнім курсом НБУ - це 50 тис у.е.

Карл, 50 тис "зелених" 2013 року у вінницього ректора, і 10 тис - 2017 в українського політика у Києві...

Далі додумайте самі...

Еще блоги

Красота
Stella International Beauty Awards 2017
Психология
Продукты, которые продлевают жизнь
Стиль жизни
Самые физически активные страны мира
Путешествия
Загадочные истории массового исчезновения людей

Новости партнеров

Мы в телеграм

Блоги