Политика Наступило время «Ч»

2014-02-18 17:59 1553

Истек ультиматум, обьявленный МВД и СБУ участникам протестов. В тексте говорится, что если в 18.00 протесты не прекратятся, реакция будет соответствующей

СПІЛЬНА ЗАЯВА

ГОЛОВИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ЯКИМЕНКА ТА В.О. МІНІСТРА ВНУТРІШНІХ СПРАВ ВІТАЛІЯ ЗАХАРЧЕНКА

ЕКСТРЕМІСТИ З ОПОЗИЦІЇ ПЕРЕЙШЛИ МЕЖУ – ВОНИ ВБИВАЮТЬ НА ВУЛИЦЯХ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ НІ В ЧОМУ НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ, ЗНУЩАЮТЬСЯ НАД ЖІНКАМИ, ПАЛЯТЬ І ПІДРИВАЮТЬ БУДИНКИ ТА АВТОМОБІЛІ.  У ЦЕНТРІ КИЄВА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ХАОС. ПРИ ЦЬОМУ ЛІДЕРИ ОПОЗИЦІЇ ПО ТЕЛЕФОНУ ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕЖИСУРУ ЦИХ ЗЛОЧИНІВ. ЇХНЯ МЕТА ОДНА – НАВІТЬ ЦІНОЮ ЛЮДСЬКОЇ КРОВІ ДІСТАТИСЯ ДО ВЛАДНИХ КРІСЕЛ.

МИ НЕ МОЖЕМО ДОПУСТИТИ ПОДАЛЬШОГО НАГНІТАННЯ КОНФЛІКТУ. ПЕРЕСІЧНІ ГРОМАДЯНИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ВЛАДИ ІЗ ЗАКЛИКАМИ НАВЕСТИ ПОРЯДОК, ПОВЕРНУТИ СТАБІЛЬНІСТЬ І МИР В УКРАЇНУ.

МИ ЗАКЛИКАЄМО ЛІДЕРІВ ОПОЗИЦІЇ НЕГАЙНО ЗАСПОКОЇТИ ПРОТЕСТУЮЧИХ, ПРИПИНИТИ ЗБРОЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ І ПОВЕРНУТИСЯ ЗА СТІЛ ПЕРЕГОВОРІВ.

ЗАСТЕРІГАЄМО ГАРЯЧІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІ ГОЛОВИ ОПОЗИЦІЇ – У ВЛАДИ Є СИЛИ, ЩОБ НАВЕСТИ ПОРЯДОК. І МИ, ЯКЩО БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ БЕЗЛАД, БУДЕМО ЗМУШЕНІ ВДАТИСЯ ДО ЖОРСТКИХ ДІЙ. ТРЕБА ДАТИ РЕЖИСЕРАМ БЕЗПОРЯДКУ РІВНО ГОДИНУ ЧАСУ. У РАЗІ, ЯКЩО О 18.00 БЕЗЧИНСТВА НЕ ПРИПИНЯТЬСЯ, МИ БУДЕМО ЗОБОВ’ЯЗАНІ НАВЕСТИ ПОРЯДОК ВСІМА ЗАСОБАМИ, ПЕРЕДБАЧЕНИМИ ЗАКОНОМ.

загрузка...
загрузка...

Еще новости в разделе "Политика"

Мы в телеграм