Политика Что пишет народ в соцсетях о помиловании Луценко

2013-04-07 15:37 3212

В социальных сетях активно обсуждают помилование Президентом Украины Виктором Януковичем экс-министра Юрия Луценко.

Предлагаем Вашему вниманию подборку цитат из Facebook и Twitter о главной политической новости дня.

Роман Шрайк
луценко на свободе. луценко на свободе! луценко на свободе!!!
европейцы таки дожали януковича. освобождение юры - это их заслуга. наша заслуга в том, что мы молчали, зная о весьма вероятном освобождении, боясь сглазить))
луценко выходит героем. последние месяцы к нему тянулся караван из политиков, упрашивавших его подписать прошение о помиловании.
луценко отказывался раз за разом, хотя давление было приличным. и януковичу пришлось обойти процедуру и помиловать невиновного самостоятельно.
я знаю, что луценко придется несколько месяцев лечиться. но рано или поздно он сможет полностью посвятить себя украине.
я вижу его миссию в том, чтобы объединить всех, кто против авторитаризма, но не находит общего языка с парламентской оппозицией.
это ни в коем случае не должна быть четвертая оппозиционная партия. трех более чем достаточно.
это должно быть широкое движение с одной целью - как можно более ранняя отставка януковича с поста президента.

Тарас Березовец
Рішення по Луценку з‘явилося як ніколи вчасно. Для влади, щоправда. За місяць вирішальний раунд переговорів про Угоду щодо асоціації та ЗВТ з Євросоюзом. Власне я прогнозував, що рішення про звільнення Луценка буде ще до Великодня. І причина цього звісно не в сентиментах до екс-міністра. І навіть не стільки у тому, що це дасть змогу зняти бар‘єр на шляху до ЄС. Логіка влади набагато витраченіша. Звільняючи Луценка, сьогодні намагаються створити велику проблему для самої опозиції. Стосунки у трикутнику Яценюк-Тягнибок-Кличко і так небезхмарні. Розрахунок робиться на відому всім контраверсійність Юрія Віталійовича, на те, що маючи моральне право (ви не сиділи, а я так!) диктувати своє бачення, він виверне шиворот навиворіт усю опозицію. Чи спрацює цей розрахунок, знає лише одна людина. Яка незабаром вийде на волю.

Serge Lavrinchuck ‏@Lavrinchuck 3h
ну да, сам посадил - сам и выпустил)

Zaur Mishiev ‏@Mishiev 3h
И снова Банковая переигрывает оппозицию освобождая Луценко.

Соня Кошкина
Первый раз за долгое-долгое время - время очерствления и огрубеия внешней оболочки; цинизма, вошедшего в привычку, обусловленной инстинктом самозащиты - слезы радости. Внезапные, совершенно неконтролируемые.
Дорогие друзья, прошу, не восхищайтесь "помилователем". С его стороны это - наглый меркантильный рассчет, а вовсе не добрая воля. Но, радуйтесь за спасенную душу; за второе рождение и шанс на жизнь. Все свои политические грехи Юрий Луценко искупил сполна. Перед ним теперь новая дорога и новая жизнь
П.с. Писать логичное: "хаха, посмотрим, как теперь запляшет Яценюк; поглядим, как развернутся уличные протесты - ведь тот, кто действительно в них смыслит, уже на воле" не стану, и не ждите)

Štefan Füle ‏@StefanFuleEU 3h
#Ukraine:AT LAST-welcome very much Pres Yanukovych decision 2pardon #Lutsenko&#Filipchuk:first but important step 2deal w/ selective justice

Brian Bonner ‏@BSBonner 1h
Too little, too late -- unless Tymoshenko is set free

Виталий Портников
Террористы освободили часть заложников, но продолжают удерживать женщин для дальнейшей торговли

Marcin Bosacki ‏@MarcinBosacki 6m
#Lutsenko out of prison - important step for #Ukraine. We sincerely hope signing of EU-UKR Association Agreement will be possible this year

Виталий Кличко
Найкраща новина останнього часу. Сьогодні політв‘язень Юра Луценко вийшов на волю.- Після тиску на владу опозиції, громадськості, європейських інституцій. Я вітаю Юру і його родину, захоплююся їхньою мужністю і незламністю. До дій опозиції долучається принциповий і яскравий боєць!

Валерий Калныш
Ничего не буду писать про освобождения Луценко. Здоровья ему. Один нюанс - политической деятельностью он заниматься сможет, ведь она, деятельность, не обязательно желание и возможность быть избранным. Если я все правильно понимаю, ЮВЛ этим уже переболел, пересидел он идею, что финал политработы - должность

Linas Linkevicius ‏@LinkeviciusL 19m
Good news from #Ukraine on Lutsenko release. More positive steps to follow would build more confidence for #EU perspective

Анатолій Гриценко
Юрій Луценко - на свободі! Він гідно витримав тяжкий іспит!

Олександр Аронець поделился ссылкой.
Як я і писав, "добрий" царь-батюшка помилував Юрія Луценка. Якщо він такий "добрий", чому ж Юлю не помилує?? А тому, що це хитра гра його політтехнологів. Справжні цілі стануть зрозумілі згодом, одна з них - поглиблення розколу в "Батьківщині", а також, ймовірно, провладні ЗМІ будуть грати на амбіціях Луценка, щодо президентських виборів.

Тетяна Вергелес
Ходжу по хаті з радісною думкою, що Юра Луценко нарешті буде на волі. Фізично. За духом він вільний завжди.

Volodymyr Ariev
Чудова новина на Благовіщення! Юра Луценко скоро буде на свободі! Наступний етап - позов до Європейського суду з прав людини, де будемо доводити що звинувачення проти нього були безпідставні і вигадані.

Vyacheslav Kyrylenko ‏@KyrylenkoVyach 2h
Юра на волі!!!Перша добра новина у політиці за 3 роки!Ще не знаю,чи буде він сьогодні на мітингу,але якщо так-його слово буде найважливішим.

Тетяна Даниленко
Якби Юрій Луценко прийшов на мітинг, у протестному русі стався б позитивний перелом. Ні?)

Олег Ляшко
Всі ми перебуваємо в радісній ейфорії в зв‘язку зі звільненням Юри Луценка, і я в тому числі. Однак, несправедливо забувати, що сьогодні був помилуваний ще один політичний в‘язень - екс-міністр екології в уряді Юлії Георгій Філіпчук. Чому про нього забули? Просто тому, що Луценко - відомий публічний політик, а Філіпчук - ні, принаймні поки-що. Але Георгій був таким самим політв‘язнем, як і Юля, Юра та інші. Тому давайте і його привітаємо з довгожданною свободою!

Вячеслав Шрамович
Думаю, Луценко не просто появится сегодня в Киеве, но и забьет победный гол Шахтеру в конце второго тайма.

Олена Білозерська
Вітаю Юрія Луценка, його родину, друзів і всіх, хто йому симпатизує, з "помилуванням"!Дотисли Януковича - все-таки європейці, ми тут, на жаль, ні до чого, але коли політв’язень, тим більше, хворий, тим більше, який так мужньо тримався, опиняється на волі - це завжди велика радість.

Дмитрий Васильев
а мне сегодня Луценко снился на футбольном матче. думал, а как это его отпустили) а вот так )

Олександр Бригинець
Пiд нашим спiльним тиском Луценко звiльнили!!! Моi колеги Iрина Луценко i Андрiй Павловський вже летять до колонiii забирати Юру. Ми всi сподiваемось, що вiн встигне на мiтинг опозицii до парку Шевченко i зможе виступити там особисто. Всi, хто хвилювався за Юру, Всi хто хто переживае за Тимошенко, усi небайдужi до долi Украiни збираемось через двi години бiля пам‘ятника Шевченко!!! ЗА УКРАIНУ!!!

Tetiana Danylenko ‏@tdanylenko 1h
Звільнення Юрія Луценка - дійсно блага вість. Але нинішній опозиції я, як то кажуть, "не завидую".

Andriy Shevchenko ‏@ashevch 40m
Сьогодні всі їдуть в Мену:) Було би добре привезти Луценка на мітинг...

Каролина Тымкив
Наш Янукович - милостивый царь:)))))))))))) Помиловал.

Vitaliy Selyk
Виявляється наш президент працює у вихідні)))

Віталій Уманець
А я не бачу нічого погано в тому, що зі звільненням Луценка в різношерстній і до того опозиції можуть активізуватися трєнія і шатанія. Якщо опозиція дійсно вирішила перемагати ригівську камаріл‘ю, то з приходом Луценка вона стане лише сильнішою, хоча багатьом "опозиціонерам" звичайно це і не до вподоби буде, а якщо знову розвалиться, перегризеться, то про яку перемогу взагалі може йти мова? І взагалі, якщо це і станеться, то краще зараз, ніж в 2014-му, 15-му.

Тетяна Близнюк
Не люди - ізвєргі якісь. Сначала морковка, потім тушки, потім Луценко. Ну добийте вже лідера контрольним в голову, випустіть Юлю...

Una ‏@yunna_k 3m
Внезапно, Янукович выпустил из тюрьмы Юрия Луценко, бывшего главу МВД. Охренеть. Правда, в выборах до конца 2014 он участвовать не сможет.

Кирилл Шумейко ‏@Kirill_Shumeiko 9m
Теперь самая большая битва будет между "оппозиционных" партий. Кому же достанется Луценко?

Oksana ‏@Oksana_Ksusha_2 24m
Я аполитична,хотя мой близкий человек был связан с политикой,однако рада,что Луценко вышел на свободу чисто по человеческим мотивам

Only My Soul ‏@OnlyMySoul 35m
Луценко им не страшен. В презики не изберут. А вот Юлька...И тут такой ход, его отпускаем, её на пожизненное. Красиво

Andriy Balan ‏@Andriy7MU 53m
Думав, прийду сьогодні до Шевченка покричати "ганьба!" Яценюку. Але вже пофіг. У Батьківщини новий лідер - Луценко!

Сергей ‏@kalhoznik 54m
В отличие от Луценко, Юля под амнистию наверное никогда не попадёт

Polina Gorb ‏@GPollinaire 56m
Искренне рада за Луценко, хоть кого-то  в этой стране наконец отпустили на свободу

Egor ‏@rapiks 1h
Освободили Луценко. Реально не могу понять для чего?

Сашко Бугаєнко ‏@SashkoBuhayenko 1h
Дивно, але моя твістрічка досі незафлуджена темою помилування Луценка

Wolodymyr Kozmenko ‏@WaltKozm 3h
Луценко на волі!.. Що це? Крок до Європи чи просте "випускання пари"? Для євроінтеграції це добре! Головне - це асоціація! Інше саме прийде.

По материалам: Корреспондент

Еще новости в разделе "Политика"