Политика Британія вирішила видворити з країни російського аташе за "нерозважливу і небезпечну діяльність"

2024-05-09 13:35

Міністерство внутрішніх справ Великої Британії вирішило вислати з країни російського аташе з питань оборони. Про це заявив міністр внутрішніх справ Британії Джеймс Клеверлі, передає Sky News.

Він зазначив, що висилка дипломата пов'язана з "нерозважливою і небезпечною діяльністю російського уряду по всій Європі".

"Я можу сказати Палаті громад, що ми вишлемо російського аташе з оборони, який є незаявленим співробітником військової розвідки", - заявив міністр.

Клеверлі додав, що Британія позбавить статусу дипломатичних приміщень кілька об'єктів нерухомості, що належать Росії у Великій Британії, включно з Seacocks House. Крім цього, дипломатичного статусу позбудеться об'єкт РФ у Сассексі, а також торговельний і оборонний відділ у Хайгейті.

За словами міністра, нерухомість використовували в розвідувальних цілях.

"Ми запроваджуємо нові обмеження на видачу російських дипломатичних віз, включно з обмеженням терміну перебування російських дипломатів у Великій Британії. Наше послання Росії зрозуміле: припиніть цю незаконну війну. Виведіть свої війська з України. Припиніть цю шкідливу діяльність", - наголосив Клеверлі.

Еще новости в разделе "Политика"