Политика “Ворог народу” Віктор Суворов може повернутися на Батьківщину – Ігор Мірошниченко

2014-04-09 08:20 3819

Служба безпеки України та Державна прикордонна служба стверджують, що в’їзд в Україну Володимиру Резуну (псевдонім – “Віктор Суворов“) дозволено. Це зазначається у листах-відповідях на запит народного депутата свободівця Ігоря Мірошниченка.

Служба безпеки України у відповідь на запит депутата-свободівця повідомила, що рішення про заборону на в’їзд в Україну підданому Великої Британії Володимиру Резуну не ухвалювали. Також відносно Володимира Резуна не виконується жодного доручення щодо заборони в’їзду в Україну.

 Автор депутатського звернення Ігор Мірошниченко з цього приводу зазначив: “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” запрошує Віктора Суворова повернутися на Батьківщину, зустрітися зі своїми рідними. Особисто обіцяю організувати лекції письменника в найбільших вишах Києва. Авторові близько двох десятків книжок, які стали справжніми бестселерами, розвіяли вигадки комуністичної пропаганди та відкрили для світу реалії роботи совєцьких спецслужб, є що повідати нинішньому молодому поколінню. Володимир Резун – справді легендарна особистість, яка не може залишитися поза увагою української громадськости”.

 Нагадуємо, 13 березня 2014 року народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко скерував депутатське звернення голові Служби безпеки України, виконувачу обов’язків міністра закордонних справ України, голові Державної міграційної служби та голові Державної прикордонної служби України щодо скасування заборони на в’їзд в Україну громадянина Великої Британії Володимира Богдановича Резуна (письменника Віктора Суворова).

По материалам: svoboda.org.ua

 

загрузка...
загрузка...

Еще новости в разделе "Политика"

Мы в телеграм