ВОЙНА В Украине В Україні створять комітети Громадянської Дії

2016-03-04 15:58

4 березня 2016 р. відомі політичні й громадські діячі заявили про необхідність створення по всій Україні комітетів Громадянської Дії для наведення порядку в країні та формування нових соціальних відносин в суспільстві. Про це ініціатори сказали на установчій конференції по започаткуванню процесу створення широкого загальнонаціонального руху за суверенітет і національний розвиток.

«Комітети будуть створюватися в регіонах у рамках формування руху за побудову нової української держави: самостійної у внутрішній політиці і суверенної у зовнішніх стосунках. Наша ціль: утвердження людини у суспільстві, суспільства – в державі, держави – у світі», – заявив один з ініціаторів, польовий командир Помаранчевого Майдану Тарас Стецьків.

«Найближчим завданням руху є укладення громадянами України нового суспільного договору, який відображатиме нові суспільні відносини і буде закріплений в новій Конституції. Її прийняття відбудеться шляхом скликання Конституційних зборів. В результаті діяльності Руху постане оновлена українська держава, яка стане одним з новітніх лідерів цивілізаційного розвитку», - сказав у своєму виступі В.Шишкін, суддя Конституційного Суду у відставці.

Серед ініціаторів започаткування процесу створення руху також голова ВГО «Спілка офіцерів України» О.Скіпальський, громадський діяч В.Жердицький, Герой України С.Хмара, журналіст С.Гармаш, голова Антирейдерського Союзу А.Семидідько, голова Фонду «Омріяна країна» О. Толкачов, аналітик і блогер О.Кочетков, професор-психіатр О.Фільц, історик І.Марков та інші.

Конференція зібрала понад 300 активістів з усіх регіонів України, які прийняли за основу Маніфест майбутнього руху, основні його завдання та алгоритм розгортання комітетів Громадянської Дії в регіонах.

«Країна у кризі. Пострадянські інститути влади не працюють. Ні нові обличчя, ні нові лозунги не змінять стару систему, якщо не змінити правила. Носієм нових цінностей є громадянське суспільство. Завдання зміни країни здатен виконати український народ через прийняття нової Конституції України, як зводу нових правил життя», - сказала голова ВГО «Віче України» Інна Богословська.

Конференцію підтримав і привітав один з учасників Ініціативи «1 грудня», академік, Герой України І.Юхновський голова Української Асоціації власників зброї Г. Учайкін.

В конференції взяли участь і виступили відомі філософи С.Дацюк, Т.Возняк, головний редактор порталу «Хвиля» Ю.Романенко,учасник Коаліції «Народна Конституція» Г.Друзенко, представник Цивільного корпусу «Азов» Р.Зварич, один з ініціаторів національного Руху «ДІЯ» А. Шараскін (Богема).

«Наш майбутній рух має поєднувати різні партійні і громадські середовища і буде «віддалено нагадувати Народний рух України перед здобуттям незалежності. Зовнішня агресія Російської Федерації не дає можливості вповні розгорнути громадські ініціативи, але без наведення порядку в тилу ми не вирішимо військові питання і питання звільнення окупованих територій», – заявив один з ініціаторів національного Руху «ДІЯ» А. Шараскін.

МАНІФЕСТ РУХУ ЗА СУВЕРЕНИЙ РОЗВИТОК

Цей Маніфест звертається до гідності кожного громадянина задля об’єднання всіх, хто готовий діяти і творити за наказом сумління і на благо України.

Ідея Руху за Суверенний Розвиток полягає у здобутті Україною самостійності у внутрішній політиці і суверенності у зовнішніх стосунках, в утвердженні людини у суспільстві, суспільства — в державі, держави — у світі.

Національний розвиток нашої держави розуміємо:
- У внутрішній політиці – конституційне утвердження вільного розвитку людини. Усвідомлення відповідальності за формування суспільства і держави, що має стати зразком політичної спільноти майбутнього.
- У зовнішній політиці – набуття Україною геополітичної суб’єктності, сутність якої полягає у трансконтинентальній медіаторній ролі між західним та східним напрямами розвитку цивілізацій.

Місія України – внесення нових цінностей у сучасний світ та їх утвердження в реальній державній практиці.
Втіленням цих ідей має стати широкий громадський Рух за Суверенний Розвиток, що об’єднає політично активних громадян на основі цінностей новітньої трансформації суспільства, підґрунтя для яких заклала Революція Гідності:
Libertas, Fides, Jus — Свобода, Довіра, Право

Головні регуляторні принципи Руху полягають у необхідному дотриманні правил, які забезпечують реалізацію основної ідеї. Її досягнення можливе лише за умови узгодженої спільної дії. Іншої дороги до примноження добра своєї держави та її громадян для нашого Руху немає.

Втілення цих принципів у реальне життя потребує неухильного дотримання морального закону, який вимагає:
Думай і дій так, аби твої вчинки були нормою гідності для всіх і для тебе.

Підтримка цього Маніфесту засвідчує приєднання до Руху і поширення його ідей в ім’я Суверенітету і Розвитку України.

Еще по теме

Еще новости в разделе "ВОЙНА В Украине"