Экономика Французький суд зобов’язав IKEA виплатити 1 млн євро штрафу за шпигунство

2021-06-17 09:40

Французький суд зобов’язав IKEA виплатити штраф у розмірі 1 млн євро ($1,21 млн) за шпигунство за французькими співробітниками після того, як найбільший у світі торговець меблями був визнаний винним у неналежному зборі та зберіганні даних про своїх співробітників.

Як повідомляє Reuters, французька філія шведської компанії була звинувачена в стеженні за своїми співробітниками протягом декількох років і порушенні їх конфіденційності шляхом перевірки записів їх банківських рахунків і іноді використання засланих співробітників для складання звітів про персонал.

«IKEA Retail France рішуче засудила подібну практику, вибачилася і реалізувала великий план дій, щоб запобігти повторенню подібного», – заявили в компанії.

Колишній глава французької фірми з виробництва меблів Жан-Луї Байо також був визнаний винним у справі і засуджений до двох років позбавлення волі умовно. Судді оштрафували його на 50 000 євро за зберігання особистих даних працівників.

Серед тих, кому висунуто звинувачення, були кілька менеджерів магазинів і співробітників відділу кадрів, а також приватний слідчий і поліцейські.

Еще по теме

Еще новости в разделе "Экономика"