Детали видео Працівники спиртзаводів планують вирушити пішою ходою під Адміністрацію Президента

2017-10-24 11:16

На Марилівському спиртзаводі почались акції протесту працівників проти спроби керівництва «Укрспирту» звільнити директора підприємства. 

Людей обурює те, що кожен новий керівник “Укрспирту”, а змінюються вони кожні півроку, починає свою роботу зі звільнення досвідчених кадрів, щоб призначити на їх посади «своїх» людей. 

Нині колектив протестує проти спроб звільнити директора підприємства. За словами працівників, з приходом на завод нинішнього директора виробництво почало стабільно працювати, були побудовані надійні канали збуту продукції. Це дозволило забезпечити завод замовленнями, а людей – роботою. 

Як каже голова профспілки Марилівського спиртзаводуПетро Олійник, за спробою звільнення директора стоїть лише одне  бажання призначити на керівні посади на заводі лояльних людей. 

«Кожний керівник, який приходить в ДП «Укрспирт», хоче поставити на місце керівника заводу свою людину, щоб мати фактично контроль над ним. Дуже багато керівників у нас помінялось, і вони нічого не зробили для покращення роботи заводу. З керівником, якого хочуть поставити на посаду, нічого кращого не буде. Будуть біди та зупинки заводу. Бо в них є схильність до того, щоб ставити на керівні посади лояльних людей. В їхніх інтересах зупинити цей завод, щоб працювати з тими, які більш лояльні до них. 

Тому зараз, коли наше підприємство працює, перевіряючі з нього практично не виходять. Коли ми працювали в серпні та вересні, то 26 днів з місяця працювали  з перевірками. На даний момент кожен день по 4-6 чоловік постійно є на перевірках. Це змушує сумніватись в тому, що керівництво «Укрспирту» хоче, щоб завод працював якісно», -  розповідає він.

«На даний час тимчасово виконуючий обов’язки керівника працює совісно і люди до нього звикли. Вони бачать в ньому людяність. Видно, що людина хоче щось зробити для цього заводу. Попередній керівник, який був неугодний керівництву «Укрспирта», був звільнений за статтею. Зараз йдуть судові справи, я думаю вони скоро закінчаться і він буде поновлений на роботі»,  зазначає голова профспілки Марилівського спиртзаводу Петро Олійник.

Протестуючі заявляють, що готові до будь-чого, аби тільки не дати розкрасти їхній завод та зберегти його у майбутньому. Адже тут працює молодь, і їм нікуди діватися – одна надія на роботу заводу. Тому працівники заводу різними способами відстоюють свою позицію - виходять на протести, перекриваючи дорогу. Таким чином вони дають зрозуміти,  що готові усіма засобами боротись за збереження заводу від розкрадання.

На підтримку вимог робітників Марилівського спиртзаводувиступили працівники заводів Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей. Вони вимагають від керівництва «Укрспирту» залишити колективи спиртзаводів в спокої та дати їм нормально працювати.

Якщо керівництво «Укрспирту» не дослухається до вимог працівників, вони обіцяють в середу перекривати дороги та кількатисячною пішою ходою вирушити на Київ та протестувати під стінами Адміністрації Президента.

Еще по теме

Еще новости в разделе "Детали"