Политика В Україні знов заговорили про необхідність запровадження множинного громадянства

2023-10-24 15:37

За словами голови української дипломатії, множинне громадянство має стати одним з елементів державної політики, спрямованої на збереження і розвиток всесвітньої української спільноти.

"Я твердо переконаний в необхідності запровадження множинного громадянства. Маємо керуватися не страхом роздачі чужих паспортів в Україні, а силою українського паспорта в Україні та у світі", - заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає РБК-Україна.

При цьому він зауважив, що "будь-яке подвійне громадянство з державою-агресором чи недружніми країнами має бути заборонене".

Нагадаємо, у 2021 році про це говорив президент Володимир Зеленський. Тоді він подав відповідний законопроєкт до Ради, однак документ "завис" у парламенті. Профільний комітет ВР однією з причин непідтримання документа називає побоювання, що "легалізація подвійного громадянства Україною потенційно може створити підґрунтя для перегляду Європейським Союзом безвізового режиму з Україною, оскільки змінюються умови, за яких такий режим було надано".

Еще по теме

Еще новости в разделе "Политика"