ВОЙНА В Украине "HUMMER нам не по карману" - в полиции пояснили, почему закупили российские "Нивы"

2017-01-13 21:32

В Управлінні поліції охорони Полтавщини пояснили причину, чому для виконання службових обов'язків були закуплені автівки російського виробництва.

Як повідомили мысцеві ЗМІ з посиланням на прес-службу УПО Полтавської області, відповідно до укладеного договору з ГПУ "Полтавагазвидобування" перед Новим роком на поліцію охорони Полтавщини було покладено обов'язки щодо забезпечення охорони нафтогазових об'єктів, розташованих на території області.

Однією з умов здійснення охоронних заходів була наявність автомобілів високої прохідності, оскільки використання їх планувалось в полях та лісах області, в місцях, де відсутні асфальтовані покриття.

Управління поліції охорони Полтавщини перед проведенням закупівель проаналізувало ситуацію на автомобільному ринку України.

При виборі моделі авто високої прохідності було враховано, що українських автомобілів такого роду не існує, а фінансової можливості закупити, наприклад, автомобілі HUMMER поліція охорони не має, оскільки фінансується виключно на засадах госпрозрахунку з коштів, які надійшли за надання послуг охорони.

ФОТО  - ПОЛИЦИИ ОБЕЩАЛИ MITSUBISHI ОUTLANDER, А ДАЛИ ВАЗ 2121 "НИВА"

Тож, для проведення відкритих торгів звернули увагу на автомобілі "НИВА". Офіційним і єдиним постачальником автомобілів вказаної моделі в Україну є ПАТ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРАВТОВАЗ", що розташоване в місті Києві.

З метою закупівлі автотранспорту Управління поліції охорони в Полтавській області двічі проводило тендерні процедури за відкритими торгами в системі PROZORRO. Але торги не відбулись у зв'язку з відсутністю учасників.

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" наступним кроком було проведення переговорів та укладання договору з дилером ПАТ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРАВТОВАЗ" підприємством "Полтаваавтозапчастина", яке, згідно листа "УКРАВТОВАЗу", єдине мало в наявності необхідну кількість автомобілів даного класу.

Нагадаємо, 30 грудня 2016 року у Полтаві поліцейським охорони, що заступають на охорону об'єктів паливно-енергетичного комплексу вручили дев'ять нових автомобілів "Нива", виробництва Росії. Ця подія викликала обурення в суспільстві. Чиновників звинуватили у підтримці економіки країни-агресора під час війни.

Еще по теме

Еще новости в разделе "ВОЙНА В Украине"