Фото-видео видео В окупованому Криму - небачене нашестя азійської перелітної сарани

2017-07-20 08:44

В окупованому Кремлем Криму спостерігається справжнє нашестя азійської перелітної сарани.

За словами представників так званого "міністерства сільського господарства", що є підконтрольним Росії, шкідників виявили у Радянському, Джанкойському і Красноперекопському районах, передає ресурс "Крим. Реалії".

Загалом личинки сарани виявили на площі 1 213,8 гектарів. А середня чисельність шкідника становила 59 личинок на квадратний метр. Максимальну ж чисельність (310 личинок на квадратний метр) зафіксували на площі 85 гектарів у Радянському районі.

Через спеку з цими комахами стало боротися набагато важче, оскільки отрута діє за температури, яка є нижчою за 27 градусів.

Згодом кандидат біологічних наук, співробітник Інституту зоології Національної академії наук України Григорій Попов заявив, що паразити потрапили до Криму з Росії, а її осередок, імовірно, перебуває у Краснодарському краї.

За його словами, навіть якщо зараз в Криму нашестя сарани зупинять, є великі ризики, що ситуація повториться наступного року.

Також він додає, що через нашестя сарани анексований півострів може стати свідком чергового краху економіки.

"Ці зграї – величезні, якби вони були б маленькими, то цієї проблеми просто не було б. Зграї можуть бути довжиною 100-150 кілометрів... В Африці був останній найбільший спалах сарани в XXI столітті, тоді постраждали економіки кількох держав, кількість примірників сарани у найбільшій кількості досягала 70 мільярдів комах", – наголосив Попов.

Джерело: 24tv.ua

Еще по теме

Еще новости в разделе "Фото-видео"