Зрадофільські теги тижня Ирина Геращенко

2017-07-10 08:11 79864

Україну не запросили на G20! Зрада! 

Україна, на жаль, не член G20, тому й не запросили. Так само як і всі інші країни , які не входять до цього клубу . Як і керівництво більшість країн ЄС, до речі ( проте ЄС там був представлений керівництвом Євросоюзу, зкокрема , Головою Єврокомісіі Жан - Клодом Юнкером.

- Україну не запросили на зустріч країн " Тримор'я". Зрада!

Саміт країн Тримор'я задумувався як зустріч керівників країн, що є членами ЄС. Україна, на жаль, поки що не є членом ЄС, й це провали попередніх урядів, які прогавили українські можливості. А нам треба сьогодні наздоганяти все упущене і втрачене, змінювати країну, аби вона могла претендувати на членство в ЄС і НАТО.

- У Гамбургу і Варшаві про Україну говорили без України! Зрада! 

Взагалі- то, там в першу чергу говорили про Росію, про те, що вона порушила територіальну цілісність і суверенітет України, не поважає норми міжнародного права , не виконує мінські угоди. Про те , що санкціі проти РФ триватимуть до повного відновлення територіальної цілісності України, включаючи Мінськ і Донбас.

- Меркель і Макрон зустрілися з Путіним без Порошенко! Зрада!

Взагалі- то , президент Порошенко напередодні G-20 мав візити до Берліну і Парижу, зустрічі з партнерами, також телефонну бесіду з пані Меркель, під час яких ретельно обговорили ситуацію на Донбасі і в Криму, безпекову, гуманітарну складову, порушення прав людини, звільнення заручників. Маємо скоординовану і спільну позицію з партнерами, і це добре, що вони мали можливість донести Путіну, що Крим і Донбас залишаються в центрі уваги світу.

- Тілерсон приїде в Киів тиснути і вимагати виконання політичного блоку мінських угод! Зрада!

Це ми чуємо вже три роки від шановних зрадофілів. Про " обмін" Криму на Донбас, про негайні вибори на окупованих територіях, про зняття санкцій з РФ. Ау , зрадофіли, ваші " прогнози" і " експертні думки" жодного разу не збулися- не реалізувалися. Може, визнаєте і принесете вибачення , що брехали суспільству?

- Від України втомилися! Зрада! 

Ага): Тільки за останні 5 днів Україну відвідали і відвідають Держсекретар США Тілерсон, Генсек ООН Геттереш, Генсек НАТО Столенберг, все керівництво Євросоюзу, зокрема Голова Єврокомісіі Юнкер, Голова Європейськоі Ради Туск, високий представник Могеріні, інші високі іноземні делегаціі.

- Всі іноземні гості всі зустрічі починають і закінчують з корупціі. Зрада!

Бувала на багатьох високих зустрічах. Головні теми- Крим, Донбас, окупація з боку РФ, підтримка України, хід реформ, захоплення украінською армією. Звичайно, говорять і про необхідність рішучоі боротьби з корупцією, при цьому визнають, що Украіна багато зробила в цьому напрямку, починаючи від створення відповідних незалежних органів, і конкретних кроків відповідних структур. Про корупцію , з якою начебто не боряться, говорять ( як прочитала в постах) , в першу чергу , самі активісти- антикорупціонери. Дуже хотілося б вірити, що під час своіх зустрічей вони також , хоча б одним реченням , згадують про російську агресію і війну.

Гарного нового тижні всім . Мудрості і єдності в боротьбі ЗА Україну . І поменше " зради".

Еще блоги