ДБР пішло в трубу Олена Мельник

2017-11-18 09:00 41583

 

Це фото було зроблено у Лондоні весною 2014 року у час конференції щодо повернення активів, вкрадених за часів Януковича. Праворуч біля в.о. Генпрокурора України Олега Махніцького - Роман Труба.

На той час керівник управління з організації розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратура України. До речі, крім ГПУ та Мінюсту у цьому міжнародному заході брали участь і представники Центру Протидії Корупції. І не було жодної критики, навпаки - Дарина Каленюк говорила про співпрацю...

Крім повернення активів нинішній очільник ДБР опікувався і справами Майдану - відповідний відділ був у складі підпорядкованого йому управління ГПУ. Підкреслю, усі справи Майдану, які розпочала Генпрокуратура у перші місяці 2014 - це і заслуга Романа Труби. Саме весною 2014 було зокрема, оголошено підозру колишньому командиру роти спеціального призначення ПМОП «Беркут», який підпорядкований ГУМВС України в місті Києві Садовнику Д.М. (п. п. 7, 12, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 365 КК України) та співробітникам цього ж підрозділу Зінченко С.П. та Аброськіну П.М. (п.п. 7, 12, 13 ч. 2 ст. 115 КК України).

Чому після зміни Махніцького на Ярему усі резонансні справи посипались наче картковий будинок?! Це окрема історія... Додам лише, що Роман Труба, як і Микола Голомша, після зміни керівництва ГПУ опинився поза штатом. Але на відміну від Миколи Ярославовича, якого квазі-люстрували, інший львівський прокурор на деякий час ще залишився в органах, але фактично поза справами... Пішов Труба, як відомо, вже за Шокіна.

Також варто нагадати про роль оперативних служб (прокуратура ж не веде оперативно-розшукової діяльності, принаймні, поки що...) Не секрет, що МВС 2014 фактично саботувало розслідування подій на Майдані. І не лише щодо пошуку речових доказів... До речі, торт, який в Укрінформі кинули у Махніцького вже після його відставки - також має конкретного замовника.

"Для ще більшої об’єктивності можна ознайомитись із детальним Звітом міжнародної дорадчої групи, яка незалежно вивчала ці обставини і прийти до аналогічних висновків", - написав у блозі для Резонансу для Резонансу Олексій Баганець.

До речі, Олексій Васильович дає досить непогану оцінку тодішній роботі Романа Труби. Попри те, що його призначення - то був особистий вибір Олега Махніцького. Не Баганця, не Щербини, а тим більше Пашинського...

І дуже смішно зараз читати, що Роман Труба переміг у конкурсі на посаду директора Державного бюро розслідувань за протекції Народного фронту. Та пишіть вже Свободи)))

До речі, на Банковій, мабуть, саме так і сприймають Трубу. Чимось іншим складно пояснити відмову у присвоєнні йому класного чину генерала за поданням Олега Махніцького у тому далекому 2014 році...

 

Еще блоги