Представники ОБСЄ приїжджають до окупованого Луганська по модні прикиди? Дмитро Снєгирьов

2015-07-28 12:20 22143

27 липня 2015 року координатор підгрупи з гуманітарних питань, представник ОБСЄ Тоні Фріш прибув з дводенним візитом в «ЛНР», щоб «своїми очима» оцінити реальну гуманітарну обстановку. «Ми вже ознайомилися з проблемами водопостачання в деяких місцях, спілкувалися з людьми, мерами міст», - додав Фріш.

Знайомство з проблемами міста п. Фріш почав з.. магазину«Діловий костюм», який знаходиться за адресою: вул. Оборонна,12-а.Луганчани,які проходили повз магазин,мали нагоду бачити три машини ОБСЄ і дві-«поліції ЛНР». У широко розкритих дверях магазину було видно, як «спостерігачі» ОБСЄ приміряли на себе шикарні костюми.

Як з'ясувалося пізніше, в бутіку «Діловий костюм» мешканці Луганська бачили самого Тоні Фріша.

Мабуть без покупки пари-трійки костюмів від Бріонігуманітарну обстановку достовірно оцінити практично неможливо. Єдине, що може сконфузити заморського пана -це відсутність нових моделей, бо асортимент не поповнювався з початку війни. Залишається сподіватися, що у халявного коня завжди зуби цілі, а Тоні хлопець не конфузливий.

Трохи пізніше дві машини з характерним написом,що вказував про їхню приналежність до моніторингової місії довелося побачити біля ресторану «Макарська пивоварня».

«І це правильно, війна війною, а обід за розкладом. Так шо, смію запевнити світову громадськість, хлопці, до виконання гуманітарної місії приступили закотивши рукава, а в своїйзаяві, сказавши, «що в деяких місцях спілкувався з людьми», Фішер «нєсоврамші», - повідомив мешканець окупованого міста.

Нагадаю,що випадки тісної «дружби» сепаратистів та представників місії ОБСЄ не поодинокі. Раніше повідомлялося, що спостерігачі місії ОБСЄ зайняливеличезний торгово-розважальний центр в Луганську - ТЦ "Корона", зробивши з нього власний офіс - з вивіскою, прапором і броньованими авто на парковці.

Взимку 2014 р. я повідомляв про те, що представники місіїоблюбували елітні розважальні заклади та «моніторять» ресторани окупованого міста. Зокрема,вони були помічені разом з бойовиками, в ресторані «Кавказький дворик».

Дивно поводиться міжнародна місія стосовно висвітлення подій в перебігу військового конфлікту на теренах Луганщини. Так, наприкінці вересня 2014 року спостерігачі ОБСЄ стали свідками артилерійського обстрілу позицій ЗСУ в місті Щастя , однак відмовилися його реєструвати. Влітку 2014 р. в Марківському районі Луганської області був помічений автомобіль з символікою ОБСЄ. Люди в авто пересувалися уздовж блокпостів ВСУ, фотографуючи розташування українських військових.

Наприкінці листопада минулого року,колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявляв, що представники організації не змогли забезпечити дотримання перемир'я в селі Трьохізбенка. Той же Москаль повідомляв про те,що після його скарг на спостерігачів з Місії ОБСЄ ,останнім тепердоводиться дотримуватися "сухого закону" в зоні АТО
За словами Москаля, спостерігачів ОБСЄ вже не побачиш у Сєверодонецьку за склянкою віскі - тепер вони віддають перевагу більш корисний морквяний фреш.
Виникає питання – то що, «об'єктивні» працівники міжнародної місії приїжджають до окупованого міста на шопінг? Чи костюми та інші блага життя їм дарують гостинні «ополченці»?

Еще блоги