«Мир Луганщині» - новітній колгосп Дмитро Снєгирьов

2015-07-30 10:13 23069

 

Окупована частина Луганщини «стаханівськими темпами» вступає до створеного на підтримку нинішнього очільника ЛНР Ігоря Плотницького «громадського руху» «Мир Луганщині» .

 Якщо на початку це був такий собі слабенький струмочок «діяльності», то зараз рух щотижня тріумфально рапортує про поповнення лав. Наприклад, за останні два тижні до «громадського руху» прийшли ще сім (!) тисяч нових членів. Такі темпи, напевне, могли тільки снитися навіть ватажкам компартії в післяреволюційний період... В «виконкомі руху» підкреслюють, що на цей час «Мир Луганщині» (далі – «МЛ») налічує вже 30 тисяч людей.

Бойовики заявляють, що жителі окупованих територій самі бажають стати членами «МЛ» . Але інформація від краян, які мешкають на тимчасово окупованій території свідчить про інше. Луганчани кажуть, що «держслужбовців» і бюджетників на території, контрольованій бойовиками «ЛНР» змушують вступати в рух «МЛ» в так званому «добровільно-примусовому» порядку. Згідно з вказівкою Плотницького, всі бюджетні організації на території «ЛНР» повинні підготувати повні списки співробітників, для подальшого складання бази даних членів ГР «МЛ». При цьому, фактична більшість працівників держустанов «ЛНР» проти, оскільки наявність такої бази даних робить цих людей нев'їзними на території, контрольовані Україною.

Тобто, все, як у їхніх ідеологічних батьків - КПРС та ПР. Той же самий цинічний принцип «колгосп - справа добровільна» .

 Плотницький з метою популяризації своєї кишенькової сили хоробро дметься і давить на патріотизм. «Ми не просто запрошуємо в «Мир Луганщині», ми говоримо інакше - той, хто не боїться, що його назвуть «сепаратистом», «колорадом», «ватником», ті, хто мають свої переконання, не бояться сказати: «Так, я проти Бандери, я проти нацизму, я за зв'язок з Російською Федерацією, за союз», - ось такі люди нам потрібні», - підкреслив лідер бойовиків тиждень тому на зустрічі з мешканцями Краснодона.

Особливо показовий той ентузіазм та розмах, з якими колишній прес-секретар «отця луганських народів» Олександра Єфремова, а нині керівник «виконкому громадського руху» «Мир Луганщині» Родіон Мірошник тепер підмахує колишньому холую свого шефа.

 «Ми з вами знаходимося в суспільній піраміді, і нам потрібно розуміти, що без нашого «так », без нашої дії будь-яка людина, що знаходиться нагорі цієї піраміди, він ніщо, він нічого не може, тому що його накази не виконуються, до його доручень відносяться всі наплювательски. Тому ми і є сила, тому, об'єднавшись разом, працює ця вертикаль. Коли люди об'єднані в рухи, партії, організації, коли їм точно не все одно, то тоді правитель ні настільки всесильний. Правитель сильний тоді, коли він може повелівати, наказувати, давати команду і її виконують. Він сильний силою народу», - пояснив Мірошник.

 «Все в нашій країні родиться для людини - і ми знаємо цю людину», як жартували ще за часів Радянської влади. Цікаво, чому «нова народна влада», яка вирішила створити «народну республіку» на шиях моїх краян, користується старими методами?

Еще блоги