Нью-Васюки пана Плотницького Дмитро Снєгирьов

2015-08-10 13:56 26166

У групі «Антрацит в центрі подій» адмін повідомив наступне: «Ігор Плотницький (очільник т.зв. «ЛНР») під час приїзду в місто Антрацит сказав, що наше місто буде туристичним! Незабаром хочуть зробити профілакторій Дачу Чехова. А так само багато інших хороших місць, бази відпочинку і т.д».

 

Це «планов громадье, яке малює перед «зачарованими» слухачами пан Плотницький, нагадує мені Нью-Васюки, як вони є!


«Я пропоную: в Васюках треба влаштувати міжнародний шаховий турнір! На турнір з'їдуться любителі шахів з усього світу. Сотні тисяч багатих іноземців хлинуть в Васюки!
Державі доведеться терміново побудувати залізничну магістраль і автостраду Москва - Васюки. Готелі-хмарочоси для гостей, Палац шахів, де буде відбуватися турнір, надпотужну радіостанцію, аеропорт "Великі Васюки", регулярне відправлення літаків у всі кінці світу, включаючи Ріо-де-Жанейро і Мельбурн... Жителі Москви, стиснені житловою кризою, кинуться у ваше місто. Столиця автоматично переходить в Васюки.
Васюки перейменовуються в Нью-Москву, Москва - в Старі Васюки!» - натхненно імпровізував «великий комбінатор».

 

Втім, мешканці міста не дуже довіряють своєму «народно обраному очільнику».

«При Салиті (колишній мер) вилку брали, локшину знімали, а зараз треба вила», «Остапа понесло...», «Перед виборами всі майстри красиве життя обіцяти. Дуже б хотілося, щоб наше місто ожило і розцвіло. Але навряд чи «пан» Плотницький зможе виступити в ролі реаніматора Антрацита і всього ЛНР», «НьюАнтрацит. Коли мрієш, ні в чому собі не відмовляй», - пишуть вони в соцмережах.

 

Звичайно ж, у Плотницького фантазія небагата, і сам додуматись до такої красивої ідеї він не міг. Слова письменника Антона Чехова, який, побувавши на Луганщині, поблизу Антрациту, захопився мальовничістю краю і дав цьому українському регіону назву «Донської Швейцарії», дуже любили цитувати «отці-регіонали», коли приїздили до Антрацита на День шахтаря або перед черговими виборами. Так що Плотницький, просто скористався чернетками «попередників».

 

До речі, щось подібне влітку 2014 року провіщав перший «лідер» самопроголошеної «ЛНР» Валерій Болотов кажучи, що у «республіки» є всі можливості для того, щоб стати «маленькою Швейцарією», бо у неї для цього є «і потенціал, і можливості, і працьовитий народ»: «Я думаю, що (жителі «ЛНР») будуть жити прекрасно, я в це вірю, і ми докладемо всі сили для того, щоб так і було», - заявив Болотов, зазначивши, що попереду населення «ЛНР» «чекає тільки процвітання».

 

Питання «туристичної привабливості» «республік» уже не раз обговорювалося на вищому «урядовому» рівні самопроголошених республік. Так, «співголова» так званого «Народного фронту Новоросії» Костянтин Долгов заявив про важливість відвідування іноземними туристами контрольованих терористами територій Донбасу: «Донецьку, Луганську та іншим нашим містам зараз як ніколи потрібні туристи з усього світу. Інакше про яке міжнародне визнання Новоросії ми говоримо?».

 

Втім, найкрасномовніше про перспективи турбізнесу в «ЛНР» свідчить абсолютно пуста сторінка «Туризм» на сайті відповідного «міністерства»

Еще блоги