Бойовики «ЛНР» шукають «законні» підстави для легалізації «віджатого» майна Дмитро Снєгирьов

2015-11-27 13:29 26028

В окупованому Первомайську Луганської області оригінально «вирішується» проблема функціонування і поповнення автопарку міського громадського транспорту.

Ще за часів панування в окупованому Первомайську нині покійного «народного мера» Євгена Іщенка, якого застрелили у січні 2015 року, бойовики «віджали» автобуси підприємства «Еталон», яке належало Євгену Количову.

Як стало відомо аналітичному відділу ГІ «Права Справа», нещодавно, Євген Количов ,разом з представниками «МГБ ЛНР» і «Генеральної прокуратури»,приїхав до Первомайська з метою повернути своє майно.«Народний мер» Ольга Іщенко, яка після загадкової смерті свого чоловіка очолила міську «адміністрацію», в категоричній формі відмовилася повертати автобуси їх законному власнику. Більше того, незважаючи на присутність співробітників т.зв. «силових структур» самопроголошеної республіки, заявила про те, що ця техніка безхозна. На підставі цього,рішенням «глави адміністрації», автобуси залишаються в Первомайську і,начебто, будуть перевозити людей по соціальних маршрутах. Співробітники «силових структур» ЛНР були вимушені відступити.

На цьому історія з «віджатими» автобусами не закінчилася.»Народний мер» О.Іщенко, яка за часів України отримала умовний термін покарання за шахрайство,вирішила винести це питання на розгляд на засідання «Совета Министров» ЛНР». Питання легалізації конфіскованих автобусів будуть розглядати на «Совете Министров ЛНР» у контексті вирішення проблем міських автобусних перевезень в м.Первомайськ. Залишається відкритим питання: яке формулювання знайдуть «міністри» самопроголошеної республіки щоби надати законні підстави для легалізації бандитського захоплення майна.

Наразі, співробітники т.зв. МВС та Генпрокуратури ЛНР проводять операцію з повернення громадянам незаконно захоплених автотранспортних засобів.До речі,очільник т.зв. «ЛНР» Плотницький підкреслював свою «особисту зацікавленість» в цьому процесі,який,за його задумом, мав би символізувати ефективність роботи силових структур самопроголошеної республіки.

Еще блоги