Куди й чому сепаратисти перекидують важку бронетехніку Дмитро Снєгирьов

2016-06-02 13:34 33450

Командування так званої "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" перекинуло важку бронетехніку та живу силу в район тимчасово окупованого с.Миколаївка Станично-Луганського району Луганської області.

 С. Миколаївка розташоване на правому березі річки Сіверський Донець.На північ від населеного пункту проходить так звана лінія розмежування протиборчих сил на Донбасі.

 За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" колона бойовиків з трьох БТР,зенітної установки та автомобіля "Урал" з живою силою передислокована в район с.Миколаївка з місць постійної дислокації, що розташовані поблизу с. Новосві́тлівка Краснодонського району Луганської області.

 За інформацією відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Луганській області зо та 31 травня з боку пам'ятника князю Ігорю (територія знаходиться під контролем НЗФ «ЛНР») бойовики з БМП-2 і гранатометів вели обстріл околиці н.п. Станиця Луганська, а також пункт в'їзду і виїзду.

 1 червня прес-служба ОБСЄ повідомила,що озброєний бойовик так званої “ЛНР” агресивно заборонив СММ ОБСЄ перебувати в районі на південь від мосту Станиці Луганської, мотивувавши це тим, що спостерігачі СММ, які перебувають у підконтрольних уряду районах, не мають права перебувати у цьому місці.

Еще блоги