П’ять помилок Януковича, які не слід повторювати Игорь Луценко

2016-11-21 08:25 27533

21 листопада Янукович втратив ряд історичних шансів.

1. Замість демонстративної дружби з Росією Януковичу слід було оголосити усіх, хто зібрався тоді на Майдані, агентами Путіна. Заявити, що якщо вони будуть блокувати роботу державних установ, то Україна втратить Крим і Донбас, а у Києві до влади прийдуть Царьов, Марков та Симоненко. На Донбасі слід було для переконливості організувати мітинги під російськими і ДНРівськими прапорами.

2. Замість демонстративної відмови підписати угоду з ЄС слід було обіцяти народу безвізовий режим в прямому ефірі, щоквартально, особливо енергійно – під Новий рік, з-під ялинки.

3. Слід було негайно оголосити курс на рішучі реформи під лозунгом «жити по-новому». За допомогою фонда Рината Ахметова «Розвиток України» та Віктора Пінчука «Ялтинська Європейська Стратегія» створити Революційний Пакет Реформ, куди залучити найбільш активних представників донорських організацій, щоб вони спільно реалізовували свої програми. Щедро їм платити. На посади заступників міністрів попризначати грузинських, прибалтійських, польських, чеських «реформаторів». Щедро їм платити.

4. Після розгону 30 листопада заявити про тимчасове відсторонення Захарченка на час службового розслідування, оголосити докорінне реформування МВС, саму міліцію негайно перейменувати на поліцію, закупити 600 гібридних позашляховиків Mitsubishi outlander, ППСників та ДАЇшників одягнути у красиву американську форму. Звісно, Беркут перейменувати у КОРД.

5. Щоб заспокоїти Путіна, збільшити присутність російського капіталу у банківській сфері з 12%, як було станом на 2013 рік, до 45%, як є зараз.

Я впевнений, що за цих п’яти умов Янукович успішно переобрався би у 2015 році і досі був би президентом.

Еще блоги